Oplatí sa mi upgradovat BO3 ked mam full upgradovane BO2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Clypsso, 30/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Upgradovat BO3

  1. Ano

    89.5%
  2. Nie

    10.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Clypsso

    Clypsso User

    ahojte už ste asi pochopily v uvode čo chcem riešit ale aj tak to sem rozpišem mam 16 full upgradovanych štitov BO2 a rozmišlam že či sa mi vyplatí upgradovat BO3 ?
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Miluji slovo ''oplatí'' ve vztahu a ve spojitostí s touto hrou.;)
     
  3. Clypsso

    Clypsso User

    Zohan to je pravda lebo jeden den to sa oplati a na druhy den BP vymisli zas nejaku novinkú
     
  4. leosacek

    leosacek User

    Pokud máš vše jinýho, tak bych BO3 upgradoval .. novej štít hned tak nepřijde, protože BO3 přišly tak 7 let po BO2 .. navíc bohatě stačí hodit té BO3 třeba 10 lvl, což na upgrade hodinku není moc drahý, a máš ho o dost lepší než 16 lvl BO2 .. takže asi tak :)
     
  5. ivin9

    ivin9 User

    upgraduj stity to som aj ja ako prve spravil mam ich uz cez 30 na maxe a prometeus este nemam upnute tam ako ten dmg ani nevidis mozno do buducna sa oplatia hyperplazmoid kto vie
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Clypsso - myslim si, ze cisla hovoria jasne. Od teba zalezi, ci chces mat v boji voci hracom, co maju nove stity s full upgrades nevyhodu alebo nie.
    upload_2020-8-31_0-38-37.png
     
  7. Clypsso

    Clypsso User

    viem že niekdo sem forum pisal že kolko robí rozdiel v šíitoch full upgrade BO2 a full upgrade BO3..neviete mi to sem hodit ten link ale aspon napísat ? bol som každému ochotnému človeku vdačný

    BTW:ked kukám na tie odpovede už som sa rozhodol :) áno upgradovat
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. nero3

    nero3 User

    Citacia zmazana

    ?? 1,145 ???
    to asi ne...

    správně je přeci koeficient 1,15 ... nebo mi něco uniklo??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/8/20
    Punisher_namyšlený_degeš tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. nero3

    nero3 User

    Punisher
    tam nic o citaci předešlých příspěvku nic není... tedy nic jsem tam nenašel ... a pokud to tam je tak vlož daný bod..

    a kromě toho v diskuzích na tomto fory jsou hromady případu kdy se cituje předešlý příspěvek ... a i ty jsi to již mnohokrát udělal ...

    A proč je u jednotlivých příspěvku možnost odpovědět?? když se na ni klikne automaticky se tam objeví i citace toho na co odpovídáš............... TAK TUTO MOŽNOST ZRUŠTE KDYŽ VÁM VADÍ

    A ano mezi B02 a B03 je rozdíl 1,145.. jen jsem měl za to že se ptá na UPG (ten dělá v maxu 1,15), špatně jsem si to přečetl
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - hrac sa pytal na rozdiel medzi stitmi a nie upgrade.
    Co sa tyka citacie, tak moznost odpovedat tam je z toho dovodu, ak sa chces napriklad vyjadrit k jednotlivym castiam prispevku a chces, aby to bolo prehladnejsie, preto aj ja mozem citovat predchodi prispevok, pokial ho necitujem v kope, ale selektivne po castiach ku ktorym sa chcem vyjadrit a to je rozdiel. Je vidiet, ze si absolutne necital odkaz, na ktory som ta nasmeroval, inak by si videl informacie k citacii:
    upload_2020-8-31_15-37-52.png
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.