Oprava chyb po spojení serverů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 5/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    V ofiku nám BP dnes laskavě sdělil, že opravil chybu na serveru GE-1?
    Zaráží mne jeden fakt, že tento server se s žádným jiným serverem nespojoval a systém hodností také zůstal zachován oproti spojeným serverům.
    Jsem tedy zvědav, kdy tuto stejnou chybu, která je i na GE-2 taky opraví?
    Údajně je tato chyba hlášena a jsem zvědav, zda to v BP taky i vědí a brzy to napraví?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tak to stalo v ofiku a je to aj na discorde. Ked BP posiela taketo spravy, co k tomu dodat, radsej nic. :rolleyes:
     
  3.  
    ஃWolffяimusஃ, -baghira2- a chattt tohle ocenili.
  4. Zdravím,technická, proč máme na GE-1 nový systém hodnostío_O? S postem šéf-generál atd.o_O? Nebylo to pouze pro sloučené servery?
    Jakoby nestačilo jak RB letí za den, ještě tohle :(.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    A je tato chyba s tituly opravdu nahlášena, protože hráči z bývalého serveru cz1 z nepochopitelného důvodu tyto tituly stále ve hře nemají.
    Mohli by jste to prosím prověřit a případně na to BP upozornit, když evidentně viz. ofiko, tento problém umí snadno napravit?
     
  6. ZOHAN nestěžuj si a nerýpej...až se chyby opraví uvidíš na hlavní stránce easy ...

    jednoduché stačí číst...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ano, chyba byla hlášena od doby co se cz1 spojila. Znovu se na to upozorňovalo právě s novým oznámením. Tak snad to brzo bude.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Arya

    Arya User

    Zodpovězeno, uzamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.