oprava na portu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VERkami74, 24/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VERkami74

    VERkami74 User

    Mam problém ve hře, když mně někdo sundá a opravím na portu, tak se oběví mapa na ní jsou jen lodě bez nicku a ja tam nejsem ale vidím výbuch a pak lag nic se neděje jen mapa lodě bez nicku ,oběví se mi sekla oprava třeba na 180000 hp a nejde nic dělat jen relog už se mi to děje druhý den a v deníku mam jen ten jeden sestřel co byl na středu mapy je to problém ve hře jinak vše jede vyčištěno dík za vyjádření.A děje se to aji na zakladně.
    http://www.pingtest.net/result/93811219.png
    http://www.speedtest.net/my-result/0
    Version 7 Update 51 java
    Verze 12.0.0.70 flash player
    Windows 32-bit , Angličtina, Opera
    servr cz1
     
    Naposledy upraveno: 24/2/14
  2. Korben

    Korben User

  3. VERkami74

    VERkami74 User

    Citát zmazaný
    uložil sem zmněnou udaje které si chtěl dík za odpověd ale chtěl bych vědět oco jde ten problém mně docela zlobí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/2/14
  4. Korben

    Korben User

    Problém je zjavne u teba. Nezmeralo ti stratu packetov, speed test ti neurobilo. Za jedno vypadá že máš problém s internetom, prehliadač ti nespolupracuje s javou a predpokladám že máš prehliadač chrome.
    Tak že mal by si skúsiť resetnúť router , zmeniť prehliadač , všetko znova aktualizovať a znova urobiť testy.

    Predchádzajúce príspevky sa necitujú. Je predsa jasné na čo reaguješ.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    VERkami74 - pocuvol si teda rady kolegu a spravil,co ti odporucil?Daj teda vediet ako si dopadol a ci este problem pretrvava.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.