Opravovací robot NEFUNGUJE!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ʊHдϚΞѕʊ, 14/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,,
    mám problém ale jistě nejsem jediný ani zdaleka kdo ho buď někdy nebo velmi často má.
    tento problém se týká ovládacího rozhraní a oprav robotem !!
    když se chci za letu opravit nebo kdy koly jindy tak musím více jak 100 krát klikat na robota,aby vůbec začal něco dělat.
    a rozhodně mě to už nebaví.a jistě i každého kdo tento problém zaznamenal.
    paradoxem je,že tyto všechny problémy a další nastaly po instalaci nového ovládacího rozhraní.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ʊHдϚΞѕʊ - nie si nahodou pod palbou NPC alebo hracov?pretoze akonahle ti je sposobeny dmg,tak opravovaci robot neopravuje chvilku,musis sa vyhybat dmgu,aby ta opravoval.Odporucam vydrazit si Auto-opravovaci robot CPU a vzdy ked budes poskodeny a bude to mozne (ze nedostavas dmg) tak ta bude orpavovat.
     
    ʊHдϚΞѕʊ tohle ocenil(a).
  3. To jsme kdysi měl ale začalo mi to totiž zabírat místo v Extra slotech mám rozšíření ten nej..Ale díky :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ʊHдϚΞѕʊ - ono to CPU mozes vlozit aj do stihacky,ak nemas dostatok miesta v extra.Pretoze toto je podla mna velmi dolezite CPU,kedze neustale klikat po kazdom poskodeni na opravu je dost otravne si myslim.
     
  5. Osobne bez auto CPU oprav nevyletím zo základne. Ak ti to klikanie lezie na nervy daj si CPU do oboch konf a máš po probléme.
     
  6. Logan

    Logan User

    Ma autor este nieco k teme?
     
  7. Myslím si že dobry :)
    Můžeš to uzavřít (Y)
     
  8. Korben

    Korben User

    ʊHдϚΞѕʊ Poprosím s tohoto účtu neprispievať na fórum, lebo sa jedná o multiúčet.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.