Opravovačky stíhačiek je pre mňa problém

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .fATHERcФMЗTФK., 25/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute všetci, chcem sa spýtať prečo mi FLAX stíhačka nejde opraviť s DRO-02, keď mám stíhačku už na 85% škody a po prípadne ako sa všeobecne stíhačky bez pomoci žiadnych extra opravujú. Za pozitívnu odpoveď ďakujem.
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    DRO-02 opravuje samo v okamžiku když umřeš a letoun by ti křupnout tzn. při 100% škod, ovšem za předpokladu že ho máš v aktuálně používané lodi na aktivní konfiguraci, takže je lepší ho mít v obou. Na 85% s DRO-02 neopravíš ani omylem.
     
    .fATHERcФMЗTФK. tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Staci si precitat CPU-oprava letounů DR002-CPU

    Při zničení lodě automaticky opravuje letouny při maximálních škodách, pokud máš dostatek Uridia na opravu.Cize ked stihacky dosiahnu uroven poskodenia 100% a namiesto toho,aby si o ne prisiel ti ich CPU opravi,ak je dostatok oprav a prostriedkov.
    Je dolezite mat toto CPU v oboch konfiguraciach.

    Este nejake otazky k teme?
     
    .fATHERcФMЗTФK. tohle ocenil(a).
  4. koľko približne potrebujem uridia na jedno opravenie stíhačky ? pretože pár ľudí s ktorými som si písal cez global chat mi povedalo, že si stíhačky opravujú sami pri asi 70 percentách ? je to možné ? a ak áno tak ako ?
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    500 U na iris, apis, zeus a tušim okolo 12.500 kreditů na flax. Ale pokud máš kupony na opravu tak opravíš jen za kupon
     
  6. mám len 1 poukážku a 231 000 kreditov takže asi v pohode, dobre, diki za všetky info
     
  7. Já bych dodal, že při 70% opravuje DRO-01.
     
  8. ale mne flax neopravuje
     
  9. »vojta«

    »vojta« User

    však jestli máš cpu2 tak opraví až na 100%, takže budeš opravovat míň často a víc ušetříš. Ale pozor, občas kontrolovat jestli nedošlo, má omezený počet použití
     
  10. má ich 32 a zatiaľ mi žiadna stíhačka nerachla takže zatiaľ dobre
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial by si mal toto CPU CPU-oprava letounů DR001-CPU ,tak ti opravuje stihacky pri 70% poskodeni uz.Ale vydrzi len 8 oprav.
    Ak mas toto CPU-oprava letounů DR002-CPU,tak ti opravi stihacku ako som uz pisal pri totalnom poskodeni na 100%,ale zas vydrzi az 32 oprav.

    Uz ti to je teda jasne,ci mas este nejake otazky k teme?
     
  12. všetko jasné zatiaľ mám CPU-2 opravovač a stíhačky zatiaľ na 85% takže za všetky príspevky ďakujem a Punisher už môžeš túto tému uzavrieť. ďakujem
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Osobne odporucam opravovat stihacky rucne,ak maju tak vysoke poskodenie(80%+) a to CPU nechavat fakt len na pripad nudze,ze si to nesledujes,ale to je uz na tebe.

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.