Optimalizácia hry

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Paly.Umbra, Apr 16, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Paly.Umbra

    Paly.Umbra User

    Dobrý deň, mám problém s optimalizáciou hry. Skúšal som update adobe flash player a tak isto zníženie nárokov a úplne minimálne, ale hra mi stále nebeží optimálne. Niekedy som hral túto hru na oveľa slabšom notebooku ako teraz a tak isto internetové pripojenie som mal pomalšie, ale pred tým som nemal také problémy. Vedel by mi niekto poradiť?
     
  2. storm128

    storm128 User

    Mne ani nenacita stale my vyskakuje adobe flash player aj som stiahol a nejde kto porady dik.
    -------------------------------------------------------
    Uz to ide treba asi stiahnut najnovsi flash player a funguje.
     
    Last edited by moderator: Apr 16, 2018
    -baghira2- likes this.
  3. Paly.Umbra, hrajes 2d nebo 3d? Jaky pouzivas prohlizec?
     
    -baghira2- likes this.
  4. Arya

    Arya User

    Paly.Umbra, Čím konkrétně se to projevuje? Jedná se jen o to, že se ti zobrazuje tabulka o upozornění výkonu nebo ti hra nejde plynule.
     
    -baghira2- likes this.
  5. 19k6

    19k6 User

    Pokiaľ sa snažíš hrať v 2D tak nikdy nedosiahneš stabilných 60fps na celú dobu hrania. Ale pokiaľ máš problémy v 3D a predtým ti to šlo dobre tak skús: Správca úloh -> Podrobnosti -> Nastaviť prioritu (tvoj prehliadač + okno darkorbitu) -> Vysoká
    Mne tá priorita troška pomohla na staršom notebooku ktorý nosím na cesty :). Alebo si spustiť kontrolu antivírusu lebo aj obyčajný malwarík vie narobiť problémy ;).
     
  6. Korben

    Korben User

    19k6, Nevkladaj si do podpisu odkaz na iné stránky. Odkaz bol odstránení.
     
    -baghira2- likes this.
  7. Karlosray

    Karlosray User

    jina otazka pro me. vím že to neni k tematu teto otazky ,ja vždycky myslel že 3D ma vetší naroky na optimalizaci hry ale i tak se mi to i ve 3D sekne asi tak na 5 sekund a to je vždy když ničim vetřelce když jen tak litam po mape nebo zbiram boxy je to v pohode nevite čim to je
     
    -baghira2- likes this.
  8. to muze byt vice veci vycistit pc aktualizovat pripojeni a vykon pc
     
    -baghira2- likes this.
  9. 19k6

    19k6 User

    Preinštaluj celý pc a pokiaľ ti t obude robiť stále tak kladivo pomôže :D:D:D
     
    -baghira2- and krtko458458458 like this.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Keby Ti to robilo aj po preinštalovaní PC, preinštaluj taktiež prehliadač. Občas to pomôže.
    Ak nie, tak zmeň prehliadač. Na dark sa odporúča najnovšie aktualizovaná Opera a Maxthon.

    Malá rada, ak Ti to nejde, preinštaluj Adobe Flash Player a Javu na najnovšiu verziu. Pretože, aj tým to môže byť.
    Možnosti je veľa. Preto je lepšie vyskúšať každú. Keby ani jedna z nich nepomohla, tak program Ccleaner to istí.

    Kladivo neodporúčam, škoda PC. Potom budeš potrebovať peniaze na nový komp.
    [​IMG]


    P.S.: Povinné čtení: faq-Co-delat-kdyz-mi-nejde-hra
    Je tam toho víc. Stačí si ku tomu, také projít príslušné témy.

    Pokud by šlo o mnohem vážnejší problém, od toho slouží téma: ohlasovani-technickych-problemu-ve-hre
    Tady je zapotřeby uvést: Základní informace (Id, server a další informace ohlédně Tvého kompu), trasování,
    ping test a speed test & také Verze softwarových pluginů a prohlížeče. + Príslušné témy, které ke tomu patří.

    Upravené - Korben
     
    Last edited: Apr 19, 2018
    PaRazZziTeK likes this.
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tohle všechno, co zde popisuješ jsem už několikrát absolvoval a výsledek je nula.
    Musím se ale zeptat, jak se přeinstalovává prohlížeč po přeinstalování PC?
    Všechny tyto problémy způsobuje zahlcený hangár věcmi ze hry a komunikace hlavní stránky s herním oknem .

    Upravené - Korben
     
    Last edited by moderator: Apr 19, 2018
  12. Paly.Umbra

    Paly.Umbra User

    Arya prepáč že som nebol na fóru ale mal som iné záležitosti na práci. Tak hra mi seká a aj vyskakuje okno že mi hra nebeží optimálne pritom mám všetko na low. PS: hrajem 2D
     
  13. Paly.Umbra Zkus to přepnout do 3D, tam hra jede lépe
     
    -baghira2- likes this.
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Paly.Umbra skus dodat své parametry kompu, trasování, ping test a speed test do témy: ohlasovani-technickych-problemu-ve-hre
    Ať se Ti na to podívají. Pokud jde fakt, o Tvůj hlubší problém s touto hrou.

    Pokud by Ti nepomohl ani Ccleaner a ani aktualizace současného Adobe Flash Playeru a Javy. Potížně přeinstalace prohlížeče.
     
    Last edited: Apr 19, 2018
  15. Korben

    Korben User

    Hej vy dvaja, dajte si už pokoj.o_O

    [​IMG]
     
    -baghira2- and ZOHAN like this.
  16. Vyzkousej hrat ve 3D, je to lepe optimalizovane, treba ti to pujde lepe.
     
    -baghira2- likes this.
  17. Arya

    Arya User

    -baghira2- likes this.
  18. coolmen

    coolmen User

    Ahoj,chci se zeptat jestli 3D režim zatěžuje více PC.Procesor,ram a podobně.Díky.
     
    -baghira2- likes this.
  19. 19k6

    19k6 User

    Rámky určite áno .. ale čo sa týka processoru (tak u mňa) ukazuje menšiu záťaž ako v 2D :) i7 7700K.

    EDIT: Všeobecne si myslím že to tak nepapá energiu tvojich komponentov ako 2D.
     
    -baghira2- likes this.
  20. Arya

    Arya User

    Autor se dlouhou dobu neozval, téma tedy uzamykám.
     
    -baghira2- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.