ORCUS a jeho moduly.

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem °ŁoŁo°, 12/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máte stejný názor?

 1. Ano, měli by s tím už něco dělat.

  78.6%
 2. Ne nevadí mi to.

  21.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. °ŁoŁo°

  °ŁoŁo° User

  Dobrý, chtěl bych se zeptat jestli je normální když 1 určitá loď dává do hp víc jak 70% (+/-) než do štítu, jsem si nevšiml že lodě jako Golik, Bastion, Dimisher apod mají víc jak 1Milion HP, zajímavé jak Orcus na modulech je loď, která nemá nikde konkurenci. Možná trošku zapřemýšlet na co jsou ve hře štíty? To je na okrasu? Když přiletí Orcus a dá vám rány takové, že jste na krabovi, a přesto vám nesundá ani jednu konfiguraci a to máte full dmg, takže štíty jen v lodi.

  Ještě jste nepřemýšleli, že ta hra je tímto ještě víc ke dnu, než jde jen kvůli botům a podpůrným prográmkům a dalším takovým hloupostem, které jak jde vidět na mapách tak se neřeší (nebo jsem asi slepý) a ještě tady přidáváte neporazitelnou loď Orcus?

  Takové přiblížení. Kdysi dávno, když byly formace novinka tak loď měla 330k hp +/- a štítu měla maximálně 1 500 000 (obě konfigurace dohromady, pokud měla full dmg a druhou full štít), což už teď přeháním podle toho ani tolik neměla, ale. Teď má solace 500k hp a na jedné konfiguraci máš s double boostrama kolik 1 200 000 + rychlá kde můžeš mít 1 800 000 (možná i víc)? To máme 550k hp na 3 000 000 štíu? A to nepočítám to, že Orcus dává teď víc jak 70% do HP? Co kde je logika?
  Uděláme loď, která je oproti ostatním lodím minimálně o 30% silnější a ještě jí přidáme DMG do HP, aby to nebylo málo?

  Jinak před tím to bylo 330k HP a 1.5M štítu co je 1:4,54 a to už v této době bylo tak, že hráč na motýlu vás dokázal usekat. (Aspoň z mého hraní)
  Teď 500k HP a 3M štítu to je 1:6? A ještě přidáme moduly, aby šly víc do HP? Takže jsme se z 1:4.54 dostali někde na 1: 6+, nýbrž když hráč má vrtačku tím má větší poškození do HP, tak se dostáváme kde? 1:10? (Nevím kam až se dostáváme to je jen obrazné). Možná se to zdá jen mě, ale je to nesmyls táto loď!

  Já sám mám Orcuse, kde mi moduly nasbírají 21%, takže při Orcucovi 42% a když jsem to zkoušel, kdy hráč byl na kruhu tak výsledky zněly takto.

  Já měl Orcuse na motýlu s moduly, které dohromady dávají, co jsem už psal.
  Hráč byl plně opravený s hodnotami: 694k HP, 885K štítu na formaci kruh a s profilem pilota, 92/8 (rozložení škod).
  Po střílení hráče pomocí laseru (bez raket) dopadl 96k HP, 617k štítu.

  Takže výsledek je, že mu seberu 268k štítu a 598k hp? Takže když má hráč Golika, tak je nesmysl mít víc jak 270k štítu na obou konfigurací? Samozřejmě, to by dopadlo jinak neboť by měl menší štít, tím pádem by mu měl zbýt štít (stejné procento z celkového štítu dané konfigurace), a hp by měl fuč.

  Když se dostanu k poměru, tak je to úplně opačně! Je to 2.23:1, kde vám to jde víc do HP, takže to, že máme 6x více štítu je úplně k ničemu! I kdyby jsme měli 500k hp a 1milion štítu (na obou konfigurací), tak by nás hráč sundal a štít by nám zbyl.

  Nevím třeba jsme jediný komu to vadí, že hra se nedá hrát protože na něj vyskočí hráč z maskování a nemá šanci nic udělat, a to nepočítám že na vás skočí 2 hráči, kteří mají mnohem lepší moduly. Co jsem se ptal tak nad 60% to jde úplně v pohodě dostat. Takže otázka, kdy to bude konečně k hraní?
   
 2. Však tu loď Bigpoint taky upraví časem. Mimesis byla taky jednu dobu nesmrtelná a měl jí kde kdo, a dneska tu loď vidíš akorát v hangáru. Jako vždy, musí jí mít co nejvíce hráčů a až jich bude dost, ''kapánek'' se znehodnodtí :)
   
  Naposledy upraveno: 13/5/21
 3. °ŁoŁo°

  °ŁoŁo° User

  Tak to bude vždy trvat rok? Mezitím hráči odejdou kvůli takové blbosti. Ale tak BP má autíkčkáře, takže jim je jedno že odejde poctivý hráč.
   
 4. poctivý hráč už je hodně dlouho neživý,ten jim je defacto u zádele
   
 5. kentik007

  kentik007 User

  Orcusa nevedia znehodnotit je to elitna lod ktora taka dlho aj ostane... maximalne pridaju nieco na lod inu nech je konkurencie schopna aspon v pvp. Ako ju znehodnotia ze jej zoberu tu trapnu schopnost alebo zoberu zaklad lode orcus a to je zdvojnasobovac modulov? Co chcete do nekonecne topovat nove lode? necudo ked na orcusa pride desing napr plus 10 percent dmg... Mozno pride lod ktora bude v pvp lepsia mozno je to ta nova holo lod aj ked neni sanca tak ako lod berserker proste schopnost ktora trva par sekund nema sancu nad trvalou schopnostou lode... samozrejme ked ma hrac rozum a nie jednu taktiku..
   
 6. Celé je to hloupost. Jak moduly, tak orcus. Průraznost štítů a rychlost jsou 2 staty, které vůbec do modulů neměli dávat. A celej ten systém, kdy všechno je o náhodě a kamarád z klanu má lepší moduly z první akce a používá je do teď, než já, který dělal všechny akce + vycraftil dost dvojkových modulů a nepadlo mi nic, abych se k jeho statům alespoň přiblížil. Poměr snahy hráče a nějakého výsledku je tímhle random systémem úplně v prachu, což je dost demotivující. Souhlasím, že nefungující štíty jsou obrovský problém a způsobuje to pak to, že jediná meta je bezštít s průrazností a žádná jiná strategie nefunguje... což ze hry odebírá rozmanitost používaných konfigurací a to je škoda. Další věc je již zmíněná rychlost... Pokud má někdo ryhclost cca 550 a někdo 700, tak se není o čem bavit. Pokud ten s rychlejší lodí bude dostávat po čumáku, tak beztrestně odletí a pokud budu po čumáku dostávat já, tak nemám šanci utéci, ani s těma všema zmražovačkama, minama a jinýma raketama, protože mě hned zase doletí.

  Druhá stránka věci je pak to, že pro BP je to asi výhodné. Spoustu lidí to pořád nutí kupovat permanentky a ostatní balíčky. Nemám jim za zlé, že chcou vydělat... Ostatně to je cílém každé firmy, ale nemuseli by u toho tu hru tak kazit.

  Vzhledem k tomu, že tu hru hraju už nějakej pátek, tak vím, že psát to sem na fórum asi nebude mít nějaký vliv, nebo účinek. Jedna z možností je pak jednoduše počkat, až se změní meta, jak už bylo napsáno výš, ale ano... Dnešní hra je opravdu v rozbitém a neuvěřitelně nevybalancovaném stavu.
   
 7. zdarec1234

  zdarec1234 User

  Já hral často s tím samým mimesisem na 4-5 a za den mě zase ničil(byl to nepřítel) a tak se to střídalo. Zvláštní. Já tu dobu s hromadou mimesisek nezažil. Vím, že dřív měli skoro všichni cyborga, venoma a solace. Často byl aji diminisher. Aspoň na našem serveru. Ale teď je všude orcus.
   
 8. kentik007

  kentik007 User

  tak a design na orcusa je v obehu rovno 3 ci nieco pridavaju neviem ale tusim ze pride v dalsom evente desing na orcusa ktorý nieco bude pridavat :D
   
 9. stefan.sv

  stefan.sv User

  nemam rad tu lod orcus,ale rad z nej robim kragobox:p:D
   
 10. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku