Otázka & rada ohľadom Footballových Designov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BlackFighter*DaDG, 15/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pekný slnečný deň všetkým :D, chcel by som sa spýtať a zároveň upozorniť hráčov, ktorí sa chystajú ,že si kúpia referee, nech si "švihnú" :D. Ako som tak prechádzal obchodom všimol som si zase krúžok (časové obmedzenie), ale tentokrát pre design referee (viď obrázok). Zároveň by som sa chcel spýtať, prečo je to len pri designe referee? Je možné že Kick a Goal ostanú v obchode na trvalo ?
    Vopred ďakujem za odpovede a argumenty :)

    [​IMG]
     
  2. Korben

    Korben User

    Ak sa v obrázku nenachádza časové obmedzenie , tak by to malo byť trvalo zobrazené v obchode.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. A je to jisté ?
     
  4. A máte nejaké informácie od BP ohľadom tohto ? Nepomýlili sa ? :D možno len zabudli to koliečko dať aj k nim, stáva sa :D
     
  5. Korben

    Korben User

    BlackFighter*DaDG Pozri, je to veľmi jednoduché. Dizajny tam budú až kým ich nestiahnu. Nič nieje natrvalo. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.