Otázka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ThisIsTestik, 25/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte! Viem že je diskusia ohľadom BOTov zakázaná ale mám takúto otázku:
    Už dlhšiu dobu hrám na PC v herni a jedného dňa som si všimol že na PC niekto nainštaloval *** a hral DO. Preistotu som sa teda neprihlasoval, ale napadlo ma keď je *** program nainstalovany na PC na ktory som sa prihlasoval ale *** program som nespustil tak môže byť môj nick zablokovaný? Ďakujem. ThisIsTestik
     
  2. Crystal

    Crystal User

    pokial viem nie, system kontroluje ucet, nemoze sa dostat do tvojho PC, cize pokial si nemal BOTik spusteny na tvojom ucte nemas sa coho bat
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ThisIsTestik - presne tak,cez dany program sa hrac prihlasuje a pokial ho nema zakupeny,tak by to nemalo ist,avsak vzdy je lepsie sa tomu vyhnut,pretoze moze byt kadeco spustene a je riziko prihlasit sa na takom PC,ku ktoremu ma kade kto pristup a potom sa divime,ze na ucet sa dostane niekto iny :rolleyes: Osobne odporucam nehrat na takom PC,kde je nejaky nepovoleny program a vidis ho,pripadne skontrolovat spustene programy,ci nieco podozrive tam nie je.

    Este nejake otazky?
     
  4. Nie nemam otazky. :)
    PS:vdaka za pomoc ;)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.