Overdrive na prometheus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dawlin, 8/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dawlin

    Dawlin User

    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kolik prometheusek musím mít, abych viděl fialový lasery tj. overdrive mechanism. Někdo mi píše až při full v lodi, ale jak je potom možné, že to má i hráč s 6 prometheus v golíkovi ? Díky za odpověď.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dawlin - musis ich mat full v lodi, inak nebudes strielat tou farbou. Ako vies, ze hrac ma v goliathovi len 6 a striela tou farbou? Netreba verit vsetkemu, co ti napisu na chate.
     
  3. Dawlin

    Dawlin User

    Bratr jich má 6 a overdrive mu funguje.
     
  4. josef402

    josef402 User

    no ja dal 14kusu prom. z 15 do lode a nic mi to neukazalo po celu dobu nes sem sundal npc attand IX
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dawlin - a v akej lodi ich ma 6? Pretoze ak napriklad v lodi leonov, tak to ano, pretoze tam je pocet laserov len 6.
     
  6. jaritko

    jaritko User

    Odpoveď je v prvom príspevku.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  7. tohle není pravda, sám jsem střílel fialový od pěti prometheusek, někdo nestřílí ani když je skoro full... BP by na tom mělo zapracovat více timpádem :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    UrDeathbish - radi by sme si tu pozreli nezostrihane video, kde je vidiet, ze nemas full prometheus v lodi a farba striel sa meni.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tato hra je plná bugů a chyb a netřeba se zde na foru natahovat o pravdě bez důkazů a formulace typu bratr to tak má, je trošku zavádějící ne?
    P.S. Rybička mojí babičky viděla účet jejího papouška střílet jedním laserem prometheus duhou? Pravda, nebo lež?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - je pravda, ze bugov je hodne, ale zas nemozem nieco nahlasit, ked si to neoverim a mne to ani na jednom ucte a ani jednej lodi nerobilo, taktiez ani spoluhracom a okrem fora som ani nepocul, zeby niekto nemusel mat full prometheusky, aby mal zmenenu farbu laserov. Preto by som si to rad pozrel na videu.
     
  11. josef402

    josef402 User

    puni i zohan mate oba pravdu, ja 14 nic 15 ukazuje, at to nahraje ,mrkne a rekne se ze tu je problém
     
  12. jaritko

    jaritko User

    A BP sa tomuto kardinálnemu problému hry začne venovať s plným nasadením. Po niekoľkých mesiacoch tvrdej práce všetkých programátorov príde s geniálnym riešením typu: Zrušíme vizuálny efekt streľby a vyriešime tým aj sťažnosti ohľadom úžasnej schopnosti niektorých hráčov strieľať z obrovskej vzdialenosti. Nevidno lietať lasery z okraja obrazovky, nie je problém
     
    bhagira22, ZOHAN a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Spectrum

    Spectrum User

    neni to nahodou tak že typek ma v lodi rozptylovaci laser ktorý vždy meni farbu po určitej dobe na fialovu - tenke fialové lasere a ma tam aj prometeusky ktoré menia farbu pri full na "hrube fialové lasere" po určitej dobe nech spraví screen konfiguracie a pošle tunak..
     
  14. TI.TA.N

    TI.TA.N User

    aj ja si myslim ze ma tam rozptylovaci laser zamiesany
     
  15. Dawlin

    Dawlin User

    tak máte pravdu. Bude to tím rozptylovacím laserem :D ten jsem uplně přehlídl. Díky za odpovědi ;) LOCK
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.