Označenie cieľa útoku

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Rasputinn13, 20/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    múdra logika. palec nahoru.

    lov v maskovaní na nepriatelské mapy je najlepší spôsob lovu nepriateľov aký poznám.
    Technika prepadnutia, následné číhanie a až potom smrteľný útok, je veľmi silná zbraň.
    Vždy sa spolieham na moment prekvapenia a následný útok zo zálohy. Ak je tým
    zaskočený menej skúsený hráč, vždy sa snaží ujsť. A to je chyba, ak má pomalšiu loď.
    Pretože vždy chodím na lov nielen vyzbrojený, ale hlavne s promérkom v rýchlosti.
    A to je dôvodom toho, prečo Tí s pomalšími loďami, mi nestačia ujsť. A niekedy sú
    situácie až také komické, že sa sám tomu nestačím diviť.
    Napr.: amatér firmy eic príde na lov npc na mapu 2-3, robí jednu osudovú chybu za
    druhou, neloví v skupine, nezdržiava sa pri vlastných a navyše, ide čo najďalej od
    blízkosti bezpečných portov. Oddelí sa od vlastných a letí stredom mapy, fatálna
    chyba a dvojitá smola, ak som práve vtedy tam a práve na love. No koniec s ním.
    A navyše komicky popred moju loď. Tomu poviem poriadna smola, pretože čo chytím
    to už nepustím, kým to úplne nedorazím.
    Tento Partizánsky spôsob prepadu z masku už neprežilo veľa lodí súpera tejto firmy.
    Výsledok je vždy drtivý a neúprosný, ako striehnúci leopard na lovu zo zálohy.
    Vždy som ochotný dlho čakať, ticho a nečujne, pokým obeť (loď firmy eic) neurobí prvú
    chybu a nešliapne vedľa. Priďaleko od portov, oddelí sa od vlastných. Pre mňa signál,
    vyštartovať, byť pri ňom a následne ho zlikvidovať ako zrážka s vlakom v pohybe.

    Ospravedlňujem sa za priveľa textu. Len popisujem hráčovi, aké je dôležité vyvarovať sa
    chýb u nepredvídateľných a nevypočítateľných lovcov, ktorí lovia zo zálohy. Aby vedel ako
    tomu predísť, pretože lovím podobným spôsobom ako jeden z nich. Súhlasím, vždy ide o
    náhly a nečakaný prepad, keď loď súpera nemá čas ako okamžite zareagovať na promptný
    úder. Ináč neviem potrestať firmu eic na cz1 a GE6, keď jej elitní hráči robia to samé.

    Ako som už písal:
    "Nerob druhým to, čo nechceš; aby Ti to, tí druhí nerobili zase oni Tebe!"
    - Ale ešte s väčšou silou pokým to ide.

    *Firefox1* napísal:
    "S tímhle vybavením je lepší Vega,Pusat,Lightning dá se s ní lovit i přežít - zmizet, pokud s ní umíš lítat (zmrazka,emp,mask) a pryč."

    - Svätá pravda, lode ako Pusat a Vega, ktoré používam; budú toho vždy jasným dôkazom prežitia. Pokým to BP v budúcnu nezmení.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/16
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  2. A hlavne lov je obrovská zábava...ešte väčšia keď vieš, že nemáš full výbavu...:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    To si nemyslím. Možno, dôležitá však je taktika prežitia. A strategické plánovanie útoku. No, musí to
    vyjsť podľa plánu. V poslednom čase, mi úskočné útoky z masku, prekvapivo úspešne vychádzajú.
    Čo ma veľmi poteší. Btw. keď všetko klapne, tak ako má.

    To som nepovedal, že lov je obrovská zábava, tomu slabšiemu môže to byť mnohokrát k zlosti.
    Vždy lovím iba toľko, koľko potrebujem. Loviť viac než potrebujem, je mi cudzie.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/16
  4. Mňa na hre baví jej technické zázemie a množstvo variant ktoré ponúka, ale myslím si, že práve táto hra je o love, hrať proti počítaču je nuda, ale každý živý súper je výzva, tiež ma naštve, keď ma niekto lepší odpáli, ale veď o tom to je....
     
    -baghira2- a pepouch tohle ocenili.
  5. Tak to som si niekedy hovoril aj ja, ale keď dosiahnes maximum tak jedine robiť druhý účet alebo lovenie, brány a česť. Ja som skoro full a v podstate v tej hre už len lovim alebo trcim na cuboch alebo brány a snažím sa dvíhať česť.
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    †яOssΞ†®: Souhlasím s tebou, těžko dělat něco jiného. Ale bylo by fajn, kdyby byly nějaké další úkoly. ;)
     
  7. No tak to ja mám pred sebou ešte dlhú cestu...:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    To mi připomnělo tyto slova:
    "Tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká, jsou dlouhý schody do nebe a štreka daleká." :D

    - To čeká na DO každého z nás. Btw. bez poctivého střílení a létání si moc nezahraješ.
    Na každého jednou příde. Za rok a půl, už budeš na tom, mnohem lépe než teď.
    Záleží od toho, jak dlouho Tě bude bavit střílení, lovení, létání a boxíkování;
    neboť o tom, je táto hra. Když Tě to nechytne za srdce (tato hra DO), pak Tě
    to dlouho bavit nebude. Aj takové případy se stávají, příkladem je Spartakus.
    Napsal, že ho to víc nebaví a odvtedy, to již nehraje.

    Spartakus 10/4/16 Zdravím. Vypadá to, že jsem s DO definitivně skončil. Prostě už mě ta hra netáhne. :)
    Chci poděkovat všem moderátorům a adminům za jejich obětavou práci a Vám všem popřát šťastný let a dobrý lov. :)

    Kto hledá, ten to najde. Nové profilové příspěvky, akurát třeba vědět hledat pod tím.
     
    Naposledy upraveno: 23/6/16
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Vím o něm Spartakus tady na fóru často přispíval no a po té rozlučce se tu jednou i objevil, podivoval se novým změnám ve hře ....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    jedna vec o naklikavani, da sa to spravit tak ze nakliknes vzdy 100% a nepouzivas ziadne programy co nie su povolene.

    Ma to svoje podmienky. Najdolezitejsou je hrat v 2D. Potom sa ti velkost zobrazeneho priestoru pocita podla sirky okna, takze ak si sirku okna das napr. na polovicu, stale uvidis rovnaku sirku, ale do vysky vidis aj 2-3x viac. Npc, aj hraci, vsetko je velmi zmensene, ale klikatelna oblast zostava stale rovnako velka, takze na to aby si klikol hraca, kludne mozes kliknut aj o 5 suradnic inde a aj tak ho nakliknes. Ties ziskavas vacsi prehlad v mape, vidis proste vela. Len tak kto by sa obaval ze by napr. nevedel kolko ma municie na liste, ze by aj to bolo zmensene, tam je to v kazdom prehliadaci inak, v chrome je velkost stale rovnaka. Tiez sa da okno s ctrl+kolecko mysi zmensit, docielis to iste, ale tam sa uz zmensuju vsetky ikonky. Samozrejme ma to aj nevyhody, ak je npc - hracov viac, nemas istotu koho nakliknes

    Idealny stred je otocit monitor na vysku a dat zmensenie na 90%. Kto chce moze este skresat sirku okna. Ked zberam boxiky, paladko, alebo lovim maskovancov na x-2 tak vtedy si dam zmensit okno najviac ako to ide, to nakliknut niekoho v masku neni ziaden problem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. vďaka za rady..vyskúšam
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.