P.E.T a nová dmg kamikadze + rádius

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 8/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

som

  1. za

    30 hlasy(ů)
    83.3%
  2. proti

    6 hlasy(ů)
    16.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Na začiatku by som Vás chcel všetkých pozdraviť :) takže ZDAR

    Ako z názvu vlákna môžete tušiť, že tento nápad zväčšuje dmg kamikadze P.E.T..
    Existujú body života (HP) P.E.T. od základných 50 000HP až po 250 000HP.
    kde level 0 má 50 000HP a level 20 tých 250 000HP.
    Každý nový level si musí letec žiaľ bohu kúpiť sám (cena od 5000 do 50000 urídia viď tabuľku
    https://i.imgur.com/OH8Siuz.png )
    Potom tu máme samotný mechanizmus kamikadze
    Level: 1/2/3
    Effect: 25000/45000/75000
    Radius: 250/350/450

    tento mechanizmus taktiež stojí pár urídia https://board-cs.darkorbit.com//attachments/pet32-png.6651/

    Takže rýchlo k návrhu tak aby ste to pochopili bez otázok :)

    ku každému levelu HP P.E.T. by som prirátal + 10% z hodnoty z HP P.E.T. k efektu kamikadze
    takže ak má letec mechanizmus lvl1 a HP P.E.T. lvl1 je 60 000, tak to bude základných 25 000dmg + 6000dmg z HP P.E.T. to jest 31 000DMG
    !!! pozor základný level P.E.T. sa neráta !!!
    ak to bude napríklad mechanizmus lvl3 a HP P.E.T. lvl17 je 220 000, tak to bude 75 000dmg + 22 000dmg to je 97 000DMG

    pri lvl20 u P.E.T. to bude až 110 000DMG

    Ak ste to zatiaľ chápali tak len dobre.


    Teraz RÁDIUS:
    mechanizmu kamikadze taktiež sa odvíja od levelu P.E.T. a čiastočne aj od jeho HP (keďže body života som bral taktiež k úvahe, ale bolo to jednoduché keďže body HP sú prispôsobené k levelu)
    od lvl1 do lvl5 by to bolo + 3% takže rádius kamikadze lvl1 by sa zvýšil o 7.5 bodu z 250 na 257.5 = 258 ( BP zvyšuje všetko od polovičky nahor, aspoň myslím) nieje to nič moc, ale ak level kamikadze je 3 tak potom rádius je 450 + 3% a to je 463.5 = 464
    pri levely P.E.T. 17. a kamikadze lvl3 by to bolo 12% to je 450 + 12% to je 504.
    pre pochopenie tabuľka. http://imgWorld.cz/s3/xnjQb6TwF5.png
    samozrejme level 0 je + 0% k rádiusu kamikadze


    Takže pri P.E.T level20 a kamikadze level3 je dmg až 110 000 s radiusom 504.
    Táto funkcia by bola možná len pri NPC.
     
  2. Septarzx

    Septarzx User

    môžeš dať hocijaký návrh nič neprejde :) málo ľudí na forume ti dá za" tým padom ako keby väčšina" ktorá nie je aktívna na forume je proti" podľa logiky moderatorov alebo BP :)

    Citujem zohanka a je to pravda

    Prečo? Pretože nikdy a nikdo se tady z BP nezajímal o nějaké návrhy na vylepšení jejich produktu a už vůbec by nečerpali z cz/sk komunity zde na foru? Už to chápeš?
     
  3. pecko

    pecko User

    jasne som nemal co robit :)
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Já bych byl za ano. Mění se dmg, designy atd. tak proč ne kamikadze. Ještě jsem zažil dobu kdy neměla chlazení. To se na npc vydělávalo. Teď by se to hodilo protože by slabší měli možnost dostat se trošku výše např. v ůkolech. Samozřejmě s omezením. 50 tisíc uridia s pomocí kamikadze a pak chlazení dva dny..je to jen příklad.
     
  5. pecko

    pecko User

    no mne je to jedno :) ako som písal hore, počas hrania ťa napadnú množstvo vecí :) ono to má ten zvýšený DMG aj jednu výhodu, ale tu ju nebudem písať pre istotu :)
     
    Naposledy upraveno: 9/12/18
  6. Alyctro

    Alyctro User

    kebyze kamka plati len na npc no problem ,ale kamina na hraca nie veru nie , už teraz s tým mam problem .
     
  7. pecko

    pecko User

    celkom dole mas napisane len na NPC, nech si to uziju ty co si za to platia :)
     
  8. Alyctro

    Alyctro User

    ahha soory:)
     
  9. Selendix

    Selendix User

    spíš čekám, že bude Kamikadze lvl 4 z DMG 100 000 a radiusem 550.
     
  10. pecko

    pecko User

    ak by s jednou kami dam malu krysu tak to beriem, aspon nieco urobia pre poctivych hracov
     
  11. Alyctro

    Alyctro User

    zahlasoval som nakoniec ,, za,, !! už len tu namahu mas u mna obdiv , že si to vyratal , vypocital , popísal :rolleyes:. skoda len že napady od hracov bp nikdy neocení a nazapracuje do hry. pekny návrh
     
  12. pecko

    pecko User

    dakujem :)
     
  13. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    ja by sem byl pro at kamikaze lvl 1 bere 2% aktualniho zdravy npc lvl 2 bere 5% a lvl bere 10% uz kvuli tomu ze na novych mapach maji npc vela hp a zaroven cim vic kamikaze pouzijes se bude stavat mene efektivni
     
  14. Není to vůbec špatný návrh ale taky očekávám spíše že je to zpracováno už do předu u BP jako LVL 4 , záleží kdy to vpustí do hry . Jinak pěkná práce po dlouhé době :).
     
  15. a taky bych zrusil kdyz nemas premium ze kdyz znicis pet tak -350uridia
     
  16. Potom by ale prémium stratilo jednu z prémiových vecí a tú by museli nahradiť niečim iným, lákavejším.

    Okrem toho by každý farmil malé npc ako straunery, saimony atď pomocou kamikadze pretože by sa im to vyplatilo.
    Takto pokiaľ nemáš prémium sa ti kamikadze na takéto npc neoplatí používať.
     
  17. Pokiaľ nemáš premko tak pravdepodobne ani nekupuješ urko a vtedy sa ti kamikadze vôbec neoplatí na nič :D

    hlasoval som za
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.