P.E.T. - nebo výbava

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CwoOok, 25/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CwoOok

    CwoOok User

    Zdravím,

    Snažil jsem projít celé fórum, ale nic co by mě vysvětlilo a podalo odpověď na dotaz jsem nenašel.
    Chci se zeptat jako "starší nováček."
    Konečně jsem našetřil 60 000 U na P.E.T. /+mechan. a protokol/ a, a dotaz z ní:

    Měl bych si ho pořídit? Nebo spíše to nacpat do výbavy? Či do něčeho jiného?

    Nyní lítám :
    Leon,7xflax,8xlf3,9xnej štít. - Na našich 4mapách díky bonu Leona to zatím stačí (na NPC-hráči mě sundají ,ale stejně tak by mi sundali i lepší loď bez výbavy), takže by mě zajímalo, jestli se takovému "prckovi" vůbec P.E.T. vyplatí.

    Jestli spíše nemám jít do lepší lodě a do výbavy.
    Na druhou stranu, lf3,loď i štíty dokáži vydražit /za U jsem koupil jen 3xlf3 a 2xnej štít - abych měl Full Leonka/

    Prosil bych tedy "znalce", aby se vyjádřily jak to vidí oni.

    PS: Omlouvám se, možná je to zbytečné vlákno - "je to moje hra a měl bych ji hrát dle sebe", ale trošičku by se mi hodily názory a postřehy "kolegů astronautů"

    Díky
     
  2. Crystal

    Crystal User

    no pozri ak nemas premium uvedom si ze budes platit opravu za PET + palivo + odomykat sloty

    ja osobne myslim ze pokial mas flax vybavu a len par lf3 tak rozhodne do vybavy...PET ti je nanic, prosimta co snou chces robit?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    CwoOok - kedze predpokladam,ze chces viest diskusiu ohladne tejto temy,tak ju presuvam do diskusneho kutiku.
    Co sa tyka tvojej dilemy,tak PET je sice super vec,ale vzhladom na to,ze mas slabsiu vybavu a lietas na dolnych,tak ho v takom meradle nevyuzijes a navyse ak nie si premium,tak budes musiet platit za opravy bo viem,ze na dolnych trosku vo velkom strielaju PETy nez na hornych mapach :) Urcite by som si kupil aspon prve dve/tri irisky za uridko,o to menej ich budes musiet drazit a siel by som najskor na tu vybavu,hlavne drazbami.Taktiez aj PP aspon ten zaklad,aby si mal zvysenie stitov a HP.PET si kup uz ked budes mat lepsiu vybavu,full alebo takmer full irisky,LF3,elitne stity a PP a budes uz lietat na hornych na golovi napriklad.Aspon ja osobne by som siel najskor na vybavu lode,aby som co najskor mohol ist na horne mapy a dokazal v pohode dat aj kristalona,lebo tam sa uz slusne zaraba aj na cubach,to by si zarobil na PET za par hodin ;)
    Tema presunuta do vhodnej sekcie.
     
  4. Korben

    Korben User

    PETa si máš kúpiť až keď máš v celku slušnú výbavu, aspoň všetky LF3 a irisky. PET len trocha napomáha pri zbieraní, likvidácii NPC a podobne, ale ak nemáš premium Tak ti to bude žrať urídium a potrebuješ na začiatku aj do neho dosť investovať kým ti k niečomu bude. Osobne by som ti odporúčal investovať do výbavy.
     
  5. CwoOok

    CwoOok User

    Ok, díky
    To mi stačí, jdu do výbavy.
    Ty další položky na něj mi nedošly.
     
  6. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.