P.E.T rada

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CZ_Deny_CZ, 26/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CZ_Deny_CZ

    CZ_Deny_CZ User

    Zdravím. Můj první dotaz zní při použití trojkového mechanizmu peta , kdy opravuje 25 k BŽ , tak tento úkon stojí 700 paliva. Fungují na to protokoly úspora paliva ? Nebo tyto protokoly fungují jen na ,, běžnou,, spotřebu Peta?

    A druhá otázka zní , kolik musím mít protokolů záchrany (3 levl) aby Petovi z boxu padalo 5 EE ? ( Vlečný paprsek II) mám na maximu. Děkuji za odpověď :)
     
  2. Podle mě jsou protkoly na úsporu kravina, ne? Buď tím střílíš, sbíráš, hledáš, nebo tam máš HP.

    ̶A̶ ̶5̶E̶E̶ ̶t̶o̶ ̶m̶o̶ž̶n̶á̶ ̶s̶b̶í̶r̶á̶ ̶s̶e̶ ̶4̶l̶v̶l̶ ̶p̶r̶o̶t̶o̶k̶o̶l̶a̶m̶a̶ ̶z̶á̶c̶h̶r̶a̶n̶y̶ ̶v̶ ̶k̶o̶m̶b̶i̶n̶a̶c̶i̶ ̶s̶ ̶d̶v̶o̶j̶n̶á̶s̶o̶b̶k̶e̶m̶ ̶n̶a̶ ̶b̶o̶j̶o̶v̶k̶á̶c̶h̶.̶ ̶A̶s̶i̶.̶

    Edit: Radil jsem špatně, ale tohle...
    ...mě celkem překvapilo. Moc na bojovkách nesbírám.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/21
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    CZ_Deny_CZ

    Čím vyšší je level PETa a čím více výbavy je v něm vloženo, tím větší je jeho spotřeba paliva. Vzorec pro spotřebu paliva v petke je:

    1 + ( [Level PETa] * 2 ) + ( [Počet AI v PET] * 2 ) + ( [Počet mechanismů v PET] * 4)”

    Proto je lepší: mít jenom 8 lvl na petovi.

    Zde https://board-cs.darkorbit.com/threads/p-e-t-10.1750/#post-5663
    nájdeš 2 tabulky: Ceny mechanismů podle levelu a Ceny protokolů podle levelu

    Zkus si to podle toho spočítat. Snad Ti tento vzorec pro spotřebu paliva v petke pomůže.

    EDIT:
    Protokol úspory paliva (3 lvl) v petke používám, ale i přesto se palivo v petke, velice rýchlo míjí.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/21
  4. Forkys

    Forkys User

    Dobrý večer CZ_Deny_CZ,
    nefungují a co se týče druhé otázky pokud máš double na boxy tak na PVP mapách potřebuješ 9 protokolů záchrany lvl3
     
  5. CZ_Deny_CZ

    CZ_Deny_CZ User

    Děkuju moc všem :) Double mám.
    A jestli se protokoly úspory týkají taky mechanismů jsem se ptal proto , že jsem měl v plánu si udělat bojovou konfu , kde bych měl ty protokoly úspory. Na druhé bych měl radary a protokoly záchrany :)


    Nebo doporučili by jste mi nějaký rozumný setup protokolů? :)
     
  6. Boží!
     
  7. CZ_Deny_CZ

    CZ_Deny_CZ User

    Edit: Pět má 15 lvl :)
     
    Naposledy upraveno: 26/7/21
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    CZ_Deny_CZ

    Cena začíná na 10U a roste s levelem P.E.T. až do maximální hodnoty 350U na 15.levelu.
    Cena opravy P.E.T pro úrovně 16 až 20 je zachována a činí tedy stále 350 uridium.

    EDIT:
    Jestli máš urka dost a jestli Ti ho není škoda.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/21
  9. CZ_Deny_CZ

    CZ_Deny_CZ User

    Tohle jsem přesně nemyslel a to vše je mi známo. Omlouvám se , možná jsem to špatně popsal protože jsem v práci měl fofr. :/ .. Mě už se vyloženě jedná jen o to , jak PET opravuje mou loď (25 k HP) par vteřin ,tak je tam napsáno že každá taková akce stojí 700 paliva. Takže mě zajímalo jestli protokoly úspory paliva mají vliv i na ,,cenu,, toho mechanizmu a já ho budu mít levnější než těch 700 urka za aktivaci. Snad už jsem to popsal správně :D :)
     
  10. CZ_Deny_CZ, už ti na ten dotaz odpovídal Forkys, že ty protokoly úspory na tu opravu petem nefungují.#4
     
  11. CZ_Deny_CZ

    CZ_Deny_CZ User

    No jo. Můj nejoblíbenější moderátor na Chatu a já přehlédnu půlku odpovědi
    Děkuju všem :)
     
  12. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Mám na něm teď 15 level, ale za tento půlrok se mi zničil jen jednou a tak, že jsem ho omylem zaměřil místo kristallina.
     
  13. Forkys

    Forkys User

    Vyřešeno, uzamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.