Padanie clienta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andseyne, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Andseyne

    Andseyne User

    Zdravím mal som problemy s hrou stale mi ukazovalo "shockvawe crashed" robil som všetko podla navodu, mal som nainštalovane 2 adobe tak som jeden vypol a odvtedy to nepadalo už, ale vyskytol sa iny problem a to ked hram tak zničoho nič mi spadne client zvuk počujem ale obraz nevidím:(, ma niekto niake rady? Ďakujem.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. Andseyne

    Andseyne User

    1) Popísane vyššie
    2) (s obrazkami mi to nejde tak to radšej napíšem) rýchlost stahování 4.53 Mbit/s priemerna rýchlosť 4,39 Mbit/s rychlosť odosielania 0.44 Mbit/s priemerná rychlosť 0.42Mbit/s

    3)verziu javy mam 7 Update 67
    4)verzia Adobe flash player-u You have version 14,0,0,145 installed
    5) prehliadač Google Chrome, bitova architektura 32
    6) GE7 ID:72656644

    Kubino, normalne hram a zrazu len čierny client nič nevidim len čiernu farbu, ale zvuk ide len ako keby mi nechcelo ukazať obraz
     
  4. chrome nieje zrovna vhodný prehliadač na DO. popremýšľaj nad zmenou prehliadača.
    ja hrám na FF flash updateovaný nemám mám ešte 13 a fičí mi to v poho až na to že občas mi padne browser, ale to pripisujem nelegálke win7
     
  5. Andseyne

    Andseyne User

    Aha tak idem vyskušať a poviem
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    To čo vidíš je tzv. blackscreen.

    Ohľadom FP v chrome doporučujem prečítať Flash player Google Chrome 23.08.2013.

    Ak nepomôže tak by som skontroloval ovládače grafickej karty.
     
  7. Andseyne

    Andseyne User

    Zmena prehliadača pomohla :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Andseyne

    Andseyne User

    Už nie, už je všetko v poriadku a dakujem vam za rady, možete locknuť :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.