Návrhy Paládium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *G*O*L*E*M*, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaká varianta by podle vašeho názoru nejvíce prospěla hře a rovnováze mezi firmama.

  1. 1) Žádnou změnu současného stavu nechci, paladko ať zůstane jak je.

    18.5%
  2. 2) Každá firma ať má vlastní 5.3 mapu

    32.7%
  3. 3)3) Jsem pro umístnění paladia na všechny mapy rozptýlené po celé mapě

    11.9%
  4. 4) Jsem pro umístnění mlhoviny a paladia na každou mapu, ale jen do omezené oblasti s větším výskyte

    9.5%
  5. 5) 5) Každá firma ať má svou 5.3 mapu + na každou mapu rozptýlit paladium.

    10.7%
  6. 6) Nevybral jsem si, mám jiný nápad jak to řešit.

    16.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Y*o*D*i*A*k* Ten utocny ton si laskavo odpust, ja som vyjadril len svoj nazor, hram uz 6ty rok a vidim ako paladko zmenilo hru a nebolo to k lepsiemu.

    PVP boxy su ine v tom, ze mozu byt az 3x vynosnejsie a hlavne sa pri tom hrac musi pohybovat a nie hlupo stat na mieste. Kazdy teraz nadava na hracov, ze pomahaju druhej firme, no ale kto za to moze? Vsetky tieto divne spojenectva medzi firmami zacali na paladku, pred 5 rokmi bolo nemyslitelne aby spaceball strielali firmy spolocne.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Mňa tiež veľa vecí veľa krát nezaujíma ale komunikujem s vami slušne, takže sa zamysli ako sa budeš s kolegom rozprávať, nie sme tvoji spolužiaci ani kamaráti. Takže dobudúcna radím zmeniť prístup ku komunikácii.

    Tak ako si vyjadril názor ty tak aj kolega, takže sa nauč akceptovať aj iný ako len ten svoj.
     
  3. Orme a Kubino nemyslel jsem to zle. jen jsem kopíroval Ormeho nick a cele se mě to tu nejak přeplo.hups Omlouvám se nebylo to jako ze na vas křičím:p.Reagoval jsem na Oromeho odpověd na muj názor vypadalo ze jsem zastancem paladia ja tež nezbíram pld jen když jsem mel ukol na piraty tak jsem jezdil po 5-1 a tam jsem sosal jinak využívam pvp a když jsou bonus box tak sosám. Myslím že paladko je duležté pro tuto hru moc bran tu je .Dělat Cuby je pro začatečníky a neelitní lodě nemožné pač full hrač jim bud da war nebo je sejme:mad:to je všechno co jsem k tomu chtěl říct
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Klidně bych to zrušil šmahem obojí (PvP boxy spolu s pld) - poněvadž na PvP se odehrává dost málo PvP - zato sbírá se tam se Spearkama o 106. Dle mého názoru se PvP boxy podílí podobným dílem jako pld na tom, že je hra moc sbíračka a málo střílečka. Ikdyž se to sbírá trochu jinak (většinou v pohybu) - ale i tam už lidi stojí. Ono když jste afk a přiletí lovec, je celkem jedno, kde jste.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. MeToXHD

    MeToXHD User

    1. -xghost-
    Prepáč ked ta urazim ale ked sa zruší paladko aj pvp boxy aký to bude mat preboha zmisel ?
    Ako postavia brány ?
    Pochibujem že niekdo dáva do gg uridium ....
    Takže si povedal úplnú blbost.
    Neuraz sa ... :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -xghost-

    -xghost- User

    No uznávám, že při dnešním stavu hry, který by se dal označit jako "pay to win" by úplné zrušení nebylo úplně ono. Tento stav byl nastaven už docela déle (když byl zaveden PP a mnoho nesmyslných novinek), musím říct, že poslední dobou se BP docela snaží. Chápu, že pld (i PvP boxy) představují podstatnou část výdělku pro neplatící hráče - ale kazí to hru a dělá to z ní hru farmářského typu, jakých jsou po netu tuny.

    Takže upravím svá slova - zrušit šmahem jako ten sbírací plac a dát pld třeba do NPC (viz.). S boxy by to bylo těžší, ale také by se to dalo pořešit, třeba tak že sbírací bonusy z PP by neplatily se Spearkou - teď mě prosím nechytejte za slovo, jaká je to blbost, PvP boxy jsem nechtěl moc rozvíjet, neb téma je o pld.
     
    Naposledy upraveno: 24/2/15
    bhagira22, -baghira2- a MartyCZ2 tohle ocenili.
  7. danecgee

    danecgee User

    spis kdyby padalo z noveho NPC trocha ... nebo aspon z NPC kdyby padal seprom ...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -xghost-

    -xghost- User

    Seprom bych sem netahal. Navíc, je ho dost i ze skylabu a navíc z urč. NPC padá.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. assaskocze

    assaskocze User

    Tak jasný že to bylo težší.. ale ja mam 4k - 5k dmg .. a nemam moc munice abych sel cuby .. boxiky jsem uz taky zkousel, ale nejak me to nebavi .. v posledni dobe sem si vydrazil spearku.. a ted stridam pvp s pld .. kdyz je pld volne tak jdu na pld, ale kdyz tam jsou fighty tak jedu 100% na pvp ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.