Návrhy Palladium Akce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem KΘŋΞV, 16/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. KΘŋΞV

    KΘŋΞV User

    Zdravím všechny, kteří se dívaji na tento příspěvek.;)

    Co tak dnes a denně paládkuji, napadlo mě, že by sbírání palládia mohlo být o něco zajímavější.

    • Jedná se o Palladium akci která by pravděpodobně mohla zvýšit aktivitu hráčů a množství lidí na mapách. Hráči by na palladium akci mohli dostat například až 3 palladia. Já jsem na palladiu hodiny a nikdy nic nevyklíkám. Výhodné je to i pro ranky hráčů vyšší úrovně. Mohou pak létat na palladium mapách a více se věnovat úkolum na zabíjení, Tím samozřejmě nechci říct že bych byl spokojen že mě na palladiu budou zabíjet, ale když už pro malé levely, tak pro velké levely.
    • Jednoduše by hráčí na akci dostávali o něco více z jednoho palládia. Mohli by dostat třeba až 3 palladia.
    Počet by byl ale omezený i libovolný. Znamená to že né vždy by jste dostali 2 nebo 3 palladia.

    2. možnost je, že by se jednoduše za každé palladium dostalo 2 palladia.

    Možná by to aspoň trochu vynahradilo hodiny na palladium a hráčum by to zase zpříjemnilo pocit hraní. O dané sumě palladia se může dále diskutovat.

    Výhody

    • Hráče by to zase o něco více motivovalo a lítali by více na mapách.
    • Pro hráče s vyššími levely je to výhodné v lovu na PLD.
    Nevýhody
    • přidělávání BP práci :D

    O jiných akcích na palladium mužete psá:cool:t vy !
     
    Naposledy upraveno: 16/10/16
  2. Borat

    Borat User

    Chýba ti hlasovanie a kus viac by som rozpísal návrh.
     
  3. KΘŋΞV

    KΘŋΞV User

    jak přidám hlasování ?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.