Návrhy Palladium jinak!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 9/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro?

  1. Ano

    35 hlasy(ů)
    46.1%
  2. Ne

    41 hlasy(ů)
    53.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný a na fórum prispievaj len z jedného účtu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Kristo

    Kristo User

    Nechápu proč zas noví mechanizmus ? Proč zas další novinka do hry ? Jestli Ti vadí že si někdo chodí sednout na palladko tak si tam stoupni a střílej je
    Nechápu proč by jsem měl vyrábět pall. z VK ? Aby bylo na mapě víc hráčů ? Tak jak sem psal zaleť si na 5-3 a tam je co střílet ...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. skvely nápad :)alebo to dat do skylabu novy rafiner palladia
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Prepáč ale vkuse čítam len paladium inak,paladium tak. Už mi to lezie na nervy,však ked máš problém s paladiom tak to nerieš a tu mapu ignoruj,maj ju len ako mapu na vypalenie a ranky. Ja osobne paladium ignorujem,vladne tam jeden klan a tí čo maju s nim spojenectvo..najviac ma na to zabáva že hráči čo su na paládiu od rána do večera nemaju ani z daleka tolko muny kolko ja :D a to som paladium nevidel už dost dlho :D skušaj ine cesty ako vkuse ťažit len z paládia :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. lamiX

    lamiX User

    Jsem proti. To je výhodnější sebrat cargobox než dostat 1 palla. A kdyby se piráti odemkli od 10 levelu, tak by zas tak silní hráči na palládku nebyli. Ty limity podle mě také nejsou potřeba, neznám nikoho, kdo jenom palladuje a točí brány, to není žádná zábava.
     
  6. Dobrej nápad dát to do skylabu jak se dělá seprom tak by se dalo dělat i paladium cca kdyz děláte 4000 sepromu cca čas příletu 8 hod. tak bych dal 100 ee na jeho vyrobu cca 8 hodin max jedno poslaní ze skylabu.takže 16hodin 200ee atd:p

    K lamixovi dej dva roky z5 a ty co ted jen loví na tom paladku byly furt a právě že dělali jen zber a brany a některy tam držej dodnes už sice ne tak často jako před dvouma a vice roky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/5/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Y*o*D*i*A*k* za úmyselný multipost body, máš dosť postov na to aby si vedel prispievať.
     
  8. take navrhy už boli a neprošli napríklad postavene zakladne na 5-3 tie by boli obsadene silnymi hračmi a ostatni by nemali šancu, bol už aj navrh že sa tam da postaviť skylab a zberaci modul paladia a tiež neprešiel a myslim už ohladom toho je to nezmyselni navth.. navrhol by som radcej na tvojom mieste zvecenie nakladneho prestoru skylabe možnosť upgrejdu strasportneho modulu k levelu 20 to by hadam aj mozno mohlo prejst ale aj to pochybujem
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. KUBINO: otazečka co to jsou ty body?a jakej umyslnej multipost vubec vám nerozumím jen odpovídam a píšu sve nazory:eek:o_O
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Toto nie je chat ale fórum, t.j. ak napíšeš post, a pod tvojim postom nie je žiadny iný, nepíšeš ďalší, ale použiješ tlačítko upraviť. Multipost sú 2 príspevky od toho istého človeka pod sebou. Ty si na fóre pomerne dlho aby si toto mohol vedieť.

    Body sú určité napomenutie, že si sa dopustil priestupku proti pravidlám. Ak ich nazbieraš určitý počet (20, 30, 50 ...) tak obdržíš trest vo forme banu na deň, týždeň, mesiac či permanentný ban.
     
  11. jisap123

    jisap123 User

    Návrh je celkem promyšlený, jen se mi to zdá trochu moc složité, je zase fakt, že dávat to přímo do cargo boxů a nemuset nic dělat je špatné. Ovšem bych to necpal do PETa, já osobně PLD beru jako "zdarma" sběr GG. Teď bych takto už "zdarma" sbírat nemohl, naopak budu s malým levelem někde po 2-7 lítat s PETem za 50k uri, mechanizmem za nwm kolik a spotřebovat palivo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. -xghost-

    -xghost- User

    No klidně jo. Ale to mi přijde jednodušší a se stejným efektem prostě přidat pár kousků pld do cargo boxů ze zmíněných silnějších NPC, než to dělat takle složitě. Promerka, xenomitu a jistým způsobem i sepromu má každý dost, takže výsledkem by bylo stejně jen zabití NPC = trocha PLD. Ale hráče na normal mapy to chce dostat, takže ano.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Keď tak, tak by som to dal len do boss a uber NPC (od lordakium) a pirátov. Pôvodne som myslel len do pirátov ale to by sa stále hráči nehli z tých 3 máp (miesto tej jednej).

    Čo sa týka ale znenia tohto návrhu, nemôžete obmedziť hráčov na počte čo sa týka zberu, každý si zbiera koľko má času. Toto nie je ako problém s kamikadze, že sa tam musel dať cooldown, to bol technický nedostatok. To, že hráči ostávajú na 1 mape kvôli nejakej surovine ale technický nedostatok nie je, stále je to celá mapa kde sa dajú tí hráči strieľať.
     
    lamiX tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.