Palladium vs. bonusové boxy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem raikou243, 8/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raikou243

    raikou243 User

    Ahoj,
    jde o jakousi diskuzní otázku, proto téma dávám sem. Mám jeden dotaz. Vyplatí se mi chodit na Palladium a to prodávat resp. měnit za EE nebo jít sbírat na PVP mapu a z boxu proklikávat EE a urko? Moje výbava:

    Slevový balík + premiový účet (klik do GG stojí 70U)
    Zdvojnásobovací balíček (tj. z boxů mám 2x víc)
    PET - sběrač boxů i surovin lvl 3

    Poprosil bych co se vám zdá jako výhodnější - je jasné že to závisí na náhodě. Díky moc.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    raikou243 těžko říct, to by sis měl vyzkoušet sám a porovnat co se vyplatí víc. Pro opravdu velké výdělky ze sbírání BB potřebuješ do peta ještě protokoly záchrany a přizpůsobený profil pilota, a to také na pěknou sumu uridia vyjde.
     
  3. no pokud máš tyto balíčky, tak bude asi výhodnější sběr bonus boxů.
    dle informací od hráčů s doublem na sběr (jak to máš ty) tak naberou cca 10-13k uri a 50-70ee za hodinu...to je ve tvém případě cca. 200kliků v GG....to znamená udělat za stejnou dobu 3000pld (jedna plná vega) a to musím říct, že je docela šichta dát takové množství za hodinu, spíš bych odhadoval tak hodinu a půl až dvě. navíc z bonus boxů ti padají i jiné věci, pokud se ti tedy mohou připisovat.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. raikou243

    raikou243 User

    Taky bych řekl. Navíc na x-8 mě někdo sestřelí jen občas a i kdyby, znova jsem schopen sběru za max minutu. Na Pd. je to daleko častěji a navíc je tam havěť. Mám gola, takže máš pravdu. No, ikdby někdo měl jiný názor může napsat.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nevím,na jakém serveru hraješ,ale na cz1 na paládku není nikdy klid a ještě otravují piráti. Takže nasbírat cca. 2000 paládka za hodinu je fuška a na boxíkách to nasbírám v klidu jen s petem. Samozřejmě se boxíkuje na pvp mapě a(je tam 2x víc) s plným profilem pilota a v petovi 10 protokolů záchrany a sbíráš pak petem z boxu 5ee a na spacebalu sebrat boxík petem je velice luxusní odměna(lodí beru 24 ee a petem tuším 32ee).
    Pokud koupíš jen dvojnásobek na boxy a sbíráš, tak hlavně pokud tě to baví a sbíráš furt, tak šetříš munici i seprom, což na paládku moc nejde.
     
  6. raikou243

    raikou243 User

    Ta odměna ze zdvojnásobovače se vzathuje i na boxy ze SB??? To jsem nevěděl... A hraji na CZ1, mám to i v popisku. A navíc U z boxíků můžu využít i jinak než EE z Pd. Ale s tím spaceballem jsem to fakt nevěděl...
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    raikou243 ale jestli jai na cz1 u eic, tak mas na paladko skoro vystarano, jelikoz je eic skoro vecne ma pod kontrolou. Jinak i na SB slusne vydelas.
     
  8. ale všeobecne je bezpečnejšie na serveroch zbierat boxiky než palatium palatium sa dá zbierat bezpečne len na určitich serveroch
     
  9. Bambino

    Bambino User

    ano je dost diskutabilna tema sice zas nie až tak moc ako niektore ostatne,ale pri novom/ej oprave stanic za tak nizky kredit to možno na niektorích servroch staží,no v masku ako v pohode.Až ma niekto dobre vybudovaný PP a PETku určite je lepšie zbieranie bonus boxov a ktomu ešte slevak ako sa povie,tak tých ee naklikaš nechcem si mysliet že o mnoho viac,ale určite ano ako na sberu paladka pretože Ta klik vyde na 70u s premkom.Teda ak by si mal dobru hodku a nazbieral 14 000u,tak to maš 200ee+to čo by si mal z boxov ee.Samo jedno i druhe je neustaly kolotoč aby to ziskal,no čo je platené treba využit.
     
  10. podla mna je lepsie boxikovat pretoze v boxoch mas municiu,uri aj EE
     
  11. raikou243

    raikou243 User

    Munici tam fakt nemám, jako většina hráčů. Každý kdo má aspoň dvě tři brány za sebou (stačí možná i alfy) tak z GG má víc x2 a x3 a x4 než jeho muničák dokáže pojmout.
     
  12. Bambino

    Bambino User

    to zase treba priebežne niektoru munku vystrielat ja si nechavam cca 80 000zelenej teda si našetrím a potom idem vetšinou klikat.ale to už ako vidiš je mimo temy na to som chcel iba upoznit raikou.a to už mam v tedy niekolko tisíc ee.
     
  13. raikou243

    raikou243 User

    To byla reakce na post od uživatele spectrum666 - sice máš právdu je to částečně OT ale furt to s tématem souvisí - protože abych měl volnej muničák musel bych střílet x2 furt a to je škoda. Prostě je lepší se smířit s tim, že z boxů nedostanu ani laser.
     
  14. Bambino

    Bambino User

    asi OT.A vtej x2 vidiš akí problem vystrielat?ako viac nezarobiš na npc ako x1?stale možeš predat alebo by to bola zase škoda?:)nad tím hlavu už vonkoncom nelamem plna x3 a potom až klikam.aspom sa snažím ju tak plnievat.kím nedôjde biela.
     
  15. ja som praveze počul ze ak mas 2nasobny balík tak sa ti rata aj municia
     
  16. Crystal

    Crystal User

  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa dlhsiu dobu nevyjadril,takze si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.