Payment sa nezobrazuje

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem AnonymouS-, 25/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    Zdravím,
    chcel som si ísť kupiť premium, normálne som sa prihlásil na účet, klikom som na "Uridium" - "Banking" , tam sú tie ponuky a keď na to kliknem tak sa má otvoriť nové okno kde sa už priamo kupuje uridium,premium,rôzne balíčky však to poznáte.. lenže to okno sa otvorí, no asi polminuty je biele, a po polminute tam naskočí že stránku nejde načítať ale v internete problem nieje lebo normalne proste hrám , klikám atď .. neviete čo s tým je?
     
  2. Korben

    Korben User

    AnonymouS- Problém môže byť , ak máš zakázané vyskakovanie reklamných okien v prehliadači. Skús si to povoliť, prípadne skús to v inom prehliadači.
     
  3. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    [​IMG]

    takto to vyzerá aby sme sa pochopili.. to okienko kde ti ukazuje ceny uridia premka atď. tak namiesto toho napíše že to nejde zobraziť.. skús to aj ty prosím ťa na svojom účte
     
  4. mám stejný problém, zkusil jsem chrome, mozillu a taky mi to nejde :-(
    vyskakování oken mám povoleno
     
    AnonymouS- tohle ocenil(a).
  5. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    ja som skusil operu a chrome a ani na jednom nešlo takže u nás asi chyba nebude, kedže všetko ostatne ide normálne, iba payment je nejaký pokazený
     
  6. Korben

    Korben User

    No ja to skúsiť nemôžem, keď že som mimo PC. Možno to skúsi niekto s kolegov. No ak to nejde zobraziť viacerým, tak by to malo aj niečo vypísať. Na tom obrázku nič nevidím, keď že ho tu nezobrazilo.

    Edit: Tak už to vidím. Tak že tam bude najskôr chyba, keďže to aj píše a možno niečo opravujú, tak si treba počkať kým to pôjde.
     
  7. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    Nakupene mám, možete to zamknuť nemám dalšie otazky :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.