Chyby payment

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19, 29/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer chcel by som sa opýtať ako je to možné že nejde payment to sa mi ešte nestalo čo v tom prípade robiť ?
     
  2. Pool280

    Pool280 User

    Dobrý večer ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19.

    Na jednu stranu můžeš být rád že payment pouze nejde. Může se ti stát i něco vykutálenějšího. Z pohledu mého kamaráda. Začátkem tohoto týdne mu "vážený" Bigpoint vrátil na účet 1/2 roční platby za DO (v rozsahu 6600 Kč). Bylo by to krásné, jeden by si řekl, ALE!
    Ještě tentýž den mu zablokovali účet s tím že má zaplatit 7000 Kč. a to do 10 dnů. Ještě podotknu že po několika dnech korespondence s podporou a třech pokusů o zaplacení (všechny se vrátili zpět) se raději rozhodl s DO dál již nepokračovat. Z toho mi tedy plyne: za mojí skromnou maličkost tahle společnost ode mne neuvidí už ani haléř. A pro tebe, z mého pohledu, vyhnout se platbám obloukem.

    Ps: Samozřejmě je každého věc zdali chce do této společnosti (hry) sypat peníze, jen je pak na uváženou, jestli vidina o pár % lepšího herního zážitku převáží riziko z odstavce výše.
     
  3. masakr to je jeden najem brrr nechtel bych
     
  4. ja som chcel len premko a neviem si ho kúpiť idem to skúsiť dnes...
     
  5. A proč si nevezmeš kreditovou lod?? Bigboi nebo nonstromo a opravuješ za kredity ;) kupony na opravu stejně jednou dojdou
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    A co to má společného s paymentem?
    P.S. Mě kupony nikdy nedojdou.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. neviem ja ich mám len 23k takže mne by mohli raz dojsť :D :D :D nejde len o opravy nechce sa mi opravovať petku za 350 u v gg :D
     
  8. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Nebyl to takový ten kamarád, který létal full havoc pusat apod. na palladku a když ho střílel flaxík, tak se nebránil a jen utíkal? Nebo nedával někam nějaké inzeráty apod.? Tyhle příběhy mne neskutečně baví. Hraji tu hru tak dlouho, že si pamatuji Leonova pomalu jako znal Renaultu. A nikdy jsem nic takového neslyšel. Ano, BP potrestal mnoho hráčů včetně mě. Ale vždy jsme si to zasloužili.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.