Chyby Peníze z účtu mi to vzalo, ale prémko se na účet nepřipsalo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MΛЯЯ¥«ΘŁÐ»SCĦΘΘŁ×PĦ×, 21/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, včera jsem si kupoval prémium balíček přes online internetové bankovnictví TrustPay. Z mé strany vše proběhlo v pořádku a peníze se mi z účtu odečetly. (TrustPay mi pak vyhodilo hlášku viz obr.)
    Ticket na podporu jsem vypsal a odeslal, ale bohužel bez jakékoliv reakce. (naprostá ignorace)
    Vůbec nechápu jak se něco takového může stát ve hře, ve které jde tvůrcům především o peníze a potenciální platiče.
    Prosím o radu, jak dále postupovat. Děkuji
    [​IMG]
     
  2. Borat

    Borat User

    MΛЯЯ¥«ΘŁÐ»SCĦΘΘŁ×PĦ× no takto. Je víkend takže od podpory by som hneď odpoveď nečakal a ešte k tomu ma podpora na odpoveď 48 hodín. Podľa screenu vidno, že BP peniaze ešte nedostalo.
     
  3. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MΛЯЯ¥«ΘŁÐ»SCĦΘΘŁ×PĦ× - podarilo sa ti tvoj problem vyriesit teda uz? Rad by som bol, keby si sa vyjadril, ci uz mozeme povazovat temu za vyriesenu. ;)

    EDIT: Hráč se již neozval.

    LOCK
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/1/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.