PET alebo Zeta?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !MMO†D.K.96™†, 20/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, po dlhej dobe som sa vrátil ku tejto hre a neviem čo si kúpiť za 60k uridka... mám Golika, full iris, full LF-3 a štíty, 15 bodov v PP... Potrebujem zarobiť viac uri len neviem či skúsiť postaviť Zetu hneď alebo si kúpiť PETa, double a ísť boxíkovať na PvP... Ak PETa, tak čo si doňho mám dokúpiť aby bol užitočný ? :) ďakujem
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak pokud chces boxikovat s dvojnasobkem, vyplati se mit PETa se sberacim mechanismem a protokoly na zvyseni obsahu boxu. No a s Uridiem ktere nasbiras se muzes dale rozhodovat do ceho investovat, a za nasbirane EE klikat brany.
    Kazdopadne pokud koupis PET, doporucuji jej nejprve vylepsit na lv8 a az potom do nej zacit kupovat mechanismy a protokoly na nejvyssim levelu, nizsi se nevyplati porizovat.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Ak sa rozhoduješ naozaj iba medzi týmito voľbami investície určite choď do PET, investícia sa ti s dablom vráti a znásobí, to v bráne by si síce zarobil iné veci ale urídium tam prerobil. A za 60k urídia Zetu ani nepostavíš.
     
  4. No tak PETa som si teda kúpil... Až teraz som ale zistil ako funguje :O takže ho musím dať na lvl 8... Oplatí sa mi ten double kúpiť už teraz s tým, že aspoň rýchlejšie nafarmím tých 38k uridka či koľko stojí ten zbierací mechanizmus alebo zatiaľ kúpiť aspoň ten jeden zbierací lvl 1 ? a potom mám aj lietať alebo stačí niekde na PvP odparkovať a PET mi nazbiera 20k uridka denne ? :D
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Odparkovať by som PET-a neodparkovával, najefektívnejšie je keď zbierate obaja, t.j. ty s loďou a aj PET. Teraz by som farmil NPC a úlohy aby si čo najrýchlejšie dostal toho PET-a na lvl 8.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.