Petícia spojenia serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TheWeirdOne, 2/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň,

    chcel by som sa spýtať ako fungujú petície, pre Bigpoint, radi by sme požiadali o spojenie serverov a sme ochotný nájsť podpisy a dohodnúť sa s Bigpointom a podobne. Len slušne žiadame o nejaké informácie.

    Ďakujem.
     
  2. Petícia je niečo ako "proti".. takže mi to prišlo ako "Sme proti spojení serverov!"
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    My tu na fore riesime veci ohladne fora,ci priamo hry.Nezaoberame sa peticiami,tak to si budes musiet vyhladat na googli ako funguju a podobne.Ale aj tak spajanie serverov by sa nedalo uskutocnit a inak to uz na fore(asi starom este) bolo spomenute.
     
  4. Viete mi poskynúť primí link alebo oznámenie, že sa to viac zrobiť nedá? České servery vymierajú, hráči strácajú chuť hrať, kvôli nedostatku hráčov, takže žiadna súťaživosť, na serveroch sa už len prevalila nenávisť medzi hráčmi začína to byť nehranateľné, každým dňom odchádzaju hráči, a je len otázkou času kedy začnu aj TOP hráči. a servery budú úplne prázdne.

    Napr list alebo officialny emal bigpointu by nepomohol?
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Ja ti poviem narovinu že je zbytočné písať nejakú petíciu, technicky to nie je možné čo chcete presadiť :)

    Btw. ak chceš vedieť niečo o petícii treba si zistiť v akej krajine BP sídli a aký petičný zákon tam platí, v každej krajine je to iné.

    Vravíš, že serveri sú vymreté tak to si asi nehral na globáloch, CZ sú proti tomu raj v počte.
     
  6. Korben

    Korben User

    TheWeirdOne Žiadna petícia nebude, ako tu už bolo písané technicky to nieje možné a jediné čo je možné , je celkove odstavenie serveru a to by znamenalo úplný koniec.
    Prečítal si si VOP ? Nie ? Tak si ich prečítaj. Tam nájdeš aj adresu na BP.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.