Pilot ! Správaš sa podozrivo !

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drum_And_Bass, 17/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer prajem..tak si točím cubikonov kristalony aby som mal Uridium na dokončenie gg kappa sem tam uniknem enemákom za pomoci emp a ISH a ako sa opravujem na porte tak zrazu začne moja lod blikať ako keby mi niekto dal singularitu a hra mi vypíše že sa správam podozrivo musím nazbierať nejaké boxy .... stalo sa mi to nedávno ked som zbieral paladium ale na iný štýl nejake preverenie cez Captcha kód ... akože zoberme si tak že sa mi to stane počas boja a mňa zničia čo toto ma znamenat ? nerozumiem tomu za promptnu odpoveď dakujem . ps nepodvádzam ale často strielam celý den v kuse a šporím uri žeby sa to zdalo hre podozrive ? dakujem za odpoveď
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Drum_And_Bass - je to antibot system. Ocitnes sa v kruhu a musis sa riadit pokynom, ktory pritom dostanes.
     
  3. Ano ja viem ale kvoli čomu to robí prave mne :D je možné že ak zle kliknem na tie boxi tak ma to označí ako *** ? lebo prv som zberal aj červene aj čierne lebo som myslel ze to su len nejake bonuse a nečítal som hore správu :D
     
  4. blesk1j

    blesk1j User

    Ono by bylo i dobrý, kdyby hráč při téhle antibot kontrole měl imunitu proti poškození.
     
  5. no ved o to sa mi jedna keby prave lovím a toto mi vyskočí :D ja viem že sediet za pc v kuse aj 10 hodín je podozrivé ale bp nech radšej znova zavedie policajne lodičky
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Drum_And_Bass - podrobny popis nam BP neposlalo, ze na akom zaklade sa objavi antibot kruh hracom.
     
  7. Ďakujem za odpoveď myslím že viac otázok už asi nebude odomna ani od iných týmto považujem túto tému ako neaktuálnu... Mne sa to v hre už odvtedy nestalo tak myslím že bude klud
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.