Ping test

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pekelnik1, 28/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pekelnik1

    pekelnik1 User

    Zde na fóru je odkaz na pingtest s podmínkou nastavení na Frankfurt. Kam přesně posílám ping ? Kolik je prvků mezi cílem pingu a servery BP ? Jsou tyto dva body vůbec spojeny? Proč nemohu pingnout přímo na server BP a tím získat nejpřesnější údaje ?
     
  2. Korben

    Korben User

    pekelnik1 Prečítaj si Trasování spojení a odezvy . Ping test ktorý si robil, má len rýchli,jednoduchý a informatívny charakter o kvalite pripojenia.
    Tak že ak to chceš trocha presnejšie , tak si urob trasovanie.
     
  3. pekelnik1

    pekelnik1 User

    Přečetl jsem a stále nechápu v čem je pingtest kamsi do Frankfurtu přesnější než sada pingů přímo na server. Přitom tento pingtest mi poskytuje stejné informace ( pravda,jitter musím vypočítat,ale to není zase tak složité ) .
     
  4. Korben

    Korben User

    pekelnik1 Ping test sa robí preto na Frankfurt, lebo to je najbližšie k BP. Myslím že som jasne napísal , že to má informatívny charakter, je to jednoduchšie ako trasovanie.
    Je tu mnoho hráčov , ktorý majú problém urobiť pingtest podľa návodu a nie ešte robiť trasovanie. ;)
     
  5. pekelnik1

    pekelnik1 User

    Jasně...rozumím.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. pekelnik1

    pekelnik1 User

    Z odpovědi jsem pochopil,že tento pingtest je v nápovědě kvůli neschopnosti mnoha hráčů využít protol ICMP. To je sice smutné,ale nezbývá než se s tím smířit. Pokud jsem to pochopil správně tak zapomeňte na moje první otázky a prosím z zámek.....nejlépe visací.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    pekelnik1 pochopil si to správne, bohužiaľ na školách sa tvária, že sa aj nejaká informatika učí ale od ovládania PC to má ďaleko.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.