Návrhy Placený přestup z jedné firmy do jiné

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TRIXT, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro zavedení nového způsobu přestupu k jiné firmě?

  1. Ano

  2. Ne (napište proč)

  3. Nevím (napište proč)

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Taky mě lákají k přestupu do jiné firmy, ale vidina ztráty cti, kterou jsem roky budoval, mě odrazuje. Takže jakékoli rozumné řešení určitě povede ke spokojenosti mnoha hráčů, jako jsem já. Když k tomu přidáš za tu cenu ještě balíček na 50 % cti po dobu jednoho roku od přestupu, tak budu pro :-D
    Ještě by se dalo uvažovat o systému poměru Uridia ke cti ve smyslu: Cena přestupu 5000 U = -50% cti, v dalších krocích zvyšování ceny za přestup v U a snižování odebrané cti: např. 100 000 U = - 40% cti, 200 000 U = -30% cti atd.
     
  2. 1980milan

    1980milan User

    TRIXT viem že to myslíš dobre ale hrať v duchu firmy musia chcieť hlavne hráči tento návrh tomu nepomôže všetko je to o nás.nikto o česť nechce prísť ale je to tak povediac daň za prestup do inej firmy a myslím že je to fér takto by ľudia mohli skákať z firmy do firmy kedy sa im zachce hlavne ty čo do toho môžu dať bez problémov 200 e mesačne a takých hráčov je dosť nebudem menovať dvoch top hráov na ge1 dokonca jeden bol na prvom mieste a prestupil od nás do EIC a prišiel o česť a to jej mal toko že mne sa môže o nej len snívať.myslím že je dobre že to tak je a ako píšem nie je problém nahrať česť späť.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    1980milan: Nahrát zpátky čest, je někdy velký problém, zvláště když řádově jde o stovky miliónů. Myslím si, že Karolito již nikdy svoji čest zpět nezíská. ;) Navíc ne každý je ochoten postoupit to, pro co se rozhodl Karolito.
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    TRIXT možná jsem to přehlídla.. Tento přesup (ať už za U nebo peníze) by byl početně neomezený? tj, hráč by mohl přestoupit kolikrát by chtěl? A ještě k přestupu za U. Hráč by musel veškeré uridium na přesup nasbírat nebo by se tam počítalo i poslané uridium?

     
    Naposledy upraveno: 6/10/16
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Máte tu diskutovať o návrhu, ako ho vylepšiť, alebo čo v nom upraviť, keď tak aby z toho vzniklo ešte niečo lepšie a nie prosím Vás tuna opisovať ako ste boli núteny zmeniť firmu a prečo, a kto vás strieľal a pod.

    -baghira2- nn ty sa nehnevaj ale ak ty nemáš iné nič na práci len písať bibliu tak prepáč ale my sme tu pracujúci ľudia a keď máme dávať pozor na fóre a človek príde a číta tu kilometrove OT texty tak to je už na picnutie po celom dni.

    Som ťa požiadal aby si sa takto nerozpisoval, už pár hráčov to písalo, že píšeš strašne veľa, tvoje názory sú na urovni ale sú tak dlhé, že potom strácaju na ten úrovni a človek to neberie po tej chvíli čítania už ani vážne a začne to ignorovať.


    OT som vymazal, buď diskutujte k tomu ako vylepšiť tento nápad, alebo či sa vám páči alebo nie, alebo to jednoducho ignorujte.

    Diky
     
  6. -xghost-

    -xghost- User

    Velmi zajímavý návrh. Jelikož situaci, kterou popisuješ - střílení vlastních (cizí načne, vlastní dodělá), škození vl. firmě, také vnímám, tohle se mi líbí. Mohlo by to částečně vyřešit příčinu. Určitě ano.
     
  7. No nebylo by to špatné. Akorát bych nechal možnost volby. Ať si každý rozhodne zdali za přestup zaplatí 50% cti a nebo zaplatí měnou, ať už herní nebo realnou.
    Když bude chtít realnou, tak bych nechal 5kč za každý milion cti, a každý další přestup + 1kč.
    Když herní tak 2 500 uridia za každý milion cti, a každý další přestup + 500 uridia.
    Jsou tak 3 varianty a nikdo nemůže říct, že je nějak omezován ve svobodě výběru. Je to jednoduchý a přístupný návrh.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    ŁΦŖĐ_Шarmen98†©®†: Samozřejmě původní varianta přestupu se srážkou 50% cti by zůstala zachována. Na tu návrh nemíří. Je to myšleno jako alternativní varianta.
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Návrh posúvam ďalej na BP. vyjadrenia sa asi nedočkáme môžem sa skúsiť k nemu nejako dopracovať ale pochybujem, že sa to podarí.
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Jessie: Díky Jessie. Pokud by si toho náhodou všimli, mohlo by to pomoci vyešit občasné problémy.
     
  11. smoki170

    smoki170 User

    ne jelikož je to drahý a neférový špatný to ne
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.