Platba, akcivoý premium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Restart-KO, 20/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Restart-KO

    Restart-KO User

    Zdravím,
    13.06.2014 som si objednal premium balík "Premium-super-dohoda", 17.06 mi prišlo na e-mail potvrdenie platby a že by objednané predmety mali byť dostupné do pár minút. No prešli 3 dni a nič. Teda zatiaľ sa mi nič nepričítalo a nemám ani žiadne informácie o platbe v "Stav a výpoveď" iba promočný kód zo 17.06.
    Písal som na podporu 2x raz to uzavreli s tým, raz že platba prišla úspešne a druhý krát takto:
    Problém je v tom, ako som už spomínal, že som objednaný balíček NEobdržal.
    Neviem, či si neoverili, či ten premium mám alebo nie, pretože ho bohužiaľ nemám, akože 2€ není moc, ale.. Skúšal som sa pozrieť, či to náhodou nemám na inom servery, ale nie. Díval som sa a nikde nič, z mailu je odkaz na podporu GE 7.
    Viete mi nejako poradiť ? Platil som prevodom na účet.
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud napíšeš své ID ( je uvedeno na hlavní stránce vlevo nahoře), pak to bude moci někdo zkontrolovat. Uveď i server, pro který jsi dle tebe prémium kupoval.
     
  3. Restart-KO

    Restart-KO User

    Nemám s tým problém, ale nie je vypisovanie ID takto neverejne nejak zakázané ? - 161459295
    GE 7(Globálna Európa 7) - už som spomínal.
     
    Naposledy upraveno: 20/6/14
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Neboj, ID je údaj veřejný. Nesmí se uvádět číslo BIG a osobní kontakty. Podle ID se může administrátor podívat, kde vznikl případný problém. Nyní budeš muset vyčkat, než se tu někdo z adminů zastaví. Takže vydrž.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    ID muzes klidne zverejnit. To nelze nijak zneuzit.
    Jinak vydrz pokusime se poptat jak to je.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Restart-KO - asi si mylis ID s BIG cislom,pretoze ID je nutne napisat,aby sme vedeli o koho sa jedna,ale BIG cislo je zakazane uvadzat na fore.Takze do buducna budes uz vediet ;)
     
  7. Restart-KO

    Restart-KO User

    Ďakujem za odpovede. Aha, s tým ID a BIG č. som sa poplietol, lebo som niekde čítal a potom ste to mazali(To bolo zrejmé to BIG), tak som nechcel pokúšať šťastie, aj keď samému mi to prišlo divné :)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval takže uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.