Platby

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dotar5, 9/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dotar5

    dotar5 User

    Ahoj. Chtěl jsem se zeptat na pár otázek. Vždy keď zapnu hru tak mi vyskočí 15% bonus na urko a kdybych měl tedy v plánu to kůpit a zrovna v tu dobu byla MHP (3X) dostal bych teda 3x urka navíc ? Dále si nwm rady jakej způsob platby mám zvolit. Byli by jste tak hodný a poradily mi jaká platba je nejlepší ? bo jakou používáte ? Předem děkuji za odpověď :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Táto akcia platí aj na trojnásobok a myslím že najviac sa využíva platba cez PSC.
     
  3. dotar5

    dotar5 User

    Korbene díky :) platba cez PSC ? na mne musíš stručně bo občas něčo nechápu :) A co třeba platba creditkou :) ?
     
  4. Pokud máš kreditku a zadáš její data trvale do platební databáze, máš na dalších platbách tuším 5% slevu.
    PSC - Pay Safe Card.
     
  5. Korben

    Korben User

    Osobne som za platbu cez paysafe card , je tam 5% bonus a nezadávaš nikde údaje o svojej karte.
     
  6. dotar5

    dotar5 User

    Korben: Takže platba cez paysafe card je bezpečnější než platba kreditní kartou ? a tam se musim zaregistrovat ? Keď by si mi poslal nějaký návod byl by jsem ti vděčný :)
     
  7. Korben

    Korben User

    Nepíšem že by platba kartou znamenala nejaké riziko , len osobne nerád nechávam na internete údaje o platobnej karte. Kartu PSC si môžeš kúpiť na benzínových pumpách a ich zoznam si môžeš pozrieť na stránkach PSC. www.paysafecard.com
     
  8. dotar5

    dotar5 User

    Korben Ještě bych měl jednu otázku ohledně této platby [​IMG].
    Mohl by si mi porsím podat přesné informace jak to funguje ? A jestli se na tuto platbu vstahuje i MHP (3X). díky :)
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Je to niečo ako Paypal (sprostredkovateľ bezpečnej platby na internete) a áno, platí to aj počas MHH kedže ide o okamžitú platbu.

    Občas doporučujem využívať technológiu 21. storočia alebo aspoň uja Googla :)
     
  10. dotar5

    dotar5 User

    Děkuju :) já si právě pročítal forum ohledně plateb a tuto jsem tam nenašel ( TrusPay) :) Akorád vyberu banku ostatní údaje sů napsané A já dám platit a to je vše ? a registrace tam není nutná ? :)

    Mě docela Mate tato platba
    paysafecard jestli jsem to pochopil správně tak se tam nemusim registrovat ? Akorád si stačí zakoupit na benzině bo v trafice tuto kartu , ale zmátlo mě toto (Pokud zůstatek nevyužiješ během 12 měsíců, bude ti od 13. měsíce účtován měsíční dispoziční poplatek ve výši 50 Kč, který bude odečten ze zůstatku. Tato podmínka platí pro každý jednotlivý PIN paysafecard.) Já jsem totiž proty to platby nováček. Raději se zeptám než abych udělal něco špatně :)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dotar5 - pre vyuzivanie PSC nepotrebujes ziadnu registraciu.Zakupis si 16-miestny kod a ten potom pri platbe prepises a okamzite ti nabehne uridko alebo co si v hre zakupis;).Pochybujem,ze si kupis PSC a nepouzijes ju vyse roka:rolleyes:

    Este nejake otazky k teme?
     
  12. dotar5

    dotar5 User

    Jojo TrusPay něčo k tomu :) Jinak PSC už chápu děkuju :)
     
  13. Zafod

    Zafod User

    Základní informace jsi dostal, navštiv přímo jejich stránky a dovíš se víc.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za dostatočne zodpovedané, tá moja narážka na používanie Googlu tu nebol len tak zo srandy :)

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.