Platiči vs Neplatiči

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Peter_Quincy_Taggert, 9/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    CwoOok - pozor nie je server ako server...mozno na niektorych serveroch to maju pod palcom klany,ale su servery,kde tomu sefuje firma a na pld je strasne vela slabsich hracov,takze ked tam nabehne elita z druhej firmy,tak to vyhladia do par minut.Aj ked teraz uz neaktivne lode odhlasuje,tak sa tam hracom na lov uz moc nehce,kedze vacsina musi byt pri PC,inak ich po chvili odhlasi.Samozrejme su servery,kde zbieraju vsetky firmy paladko.

    Co sa tyka platenia,tak podla mna je naj to premko,osobne by som bez toho ani nehral bo som to skusil den a to bolo hrozne cakat dlho na opravu lode,ked hrac nie je aegis,pripadne nizsi dmg,kedze rakety palia polovicnou rychlostou.A s premkom toto nehrozi,taktiez opravy na mieste ci porte su bezplatne a posielanie surovin je vyhodnejsie vdaka vacsiemu nakladovemu priestoru a polovicnemu casu.A o tom,ze PET sa opravuje zdarma,hlavne pri castom pouzivani kamikadze ani nevravim.Co sa tyka uridka,tak to je na hracovi,ci chce zainvestovat,tiez som si neraz kupil uridko namiesto cigariet napriklad :) Ale je to na hracovi,hlavne,ked ma zalusk na jackpot,tak sa snazi byt full,aby mohol oň bojovat ;)
     
  2. Tak nějak nám to tu xghost krásně popsal. S jeho postupem tak na 98% souhlasím, jen podotknu že P.E.T je asi jedna z věcí co by jste měli koupit jak to jde, aby jste ho rychle vylevelovali na úroveň 8 (pak už na levely kašlat).

    To že se dá hrát DO i bez placení je pravda, ale toho času to chce opravdu hodně, Dark už nějaký ten rok hraju (Pamatuju si že jsem začínal na GE 1, když to byl jeden z mála serverů a ještě jsme měli dnešní "okýnka" fixně připevněná po spodní a horní straně obrazovky :D ). Ta zpráva kterou bych asi BP nepotěšil je ta, že ze mě za ty roky dostali přesně 50 Kč a to na premium na měsíc "Tato akce se neodmítá!" (Pokud takovou akci dostanete, doporučuji využít .. 50 Kč je málo a pokud máte už PETa a kaminu level 3, tak vám to dokáže vydělat opravdu nemalé množství urka za krátkou dobu)

    Přičemž nevím jestli to byla akce pro nováčky a nebo nějaká promo-akce BP (V té době kdy mi to začalo vyskakovat jsem se k DO vracel po delší době na Skandi)

    Ještě jak tu někdo psal, že si kupuje měsíčně prémko, tak nevím jestli je to jeho záměr,rozhodně pokud si chcete kupovat premko pravidelně, vyplatí se koupit na půl roku ;) (Aspoň v ČR to výjde o 240 Kč levněji oproti ročnímu a o 412 Kč levněji oproti placení každý měsíc)
     
    Naposledy upraveno: 15/3/14
  3. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, toto nie je chat netreba tu písať ak nemáš o tomu čo povedať.
     
  4. ★♂Splašený_Valda♂★
    Statistika hry
    Členem od:23-08-2010
    Hrací čas:6,124 hod.
    Hodnost:
    Major
    Žebříček:215

    1) mam k vasim radam par vyhrad jak muzete videt jsem jeden s elitnich hracu servru cz 1 zacneme dejme tomu plaladkem hraci firmy VRU popr. MMO si na paladku bez klanu nezazbiraji absolutne s klanem a to myslim dobry klanem ktery ma dost PON s firmou eic zazbiraji minimalne pokud jsou to hraci tzv.flaxaci (mala vetsinou neelitni vybava lode) tak ti nemaji sanci tam kolikrat ani doletet
    2) jak jsem zacinal na serveru cz 1 az do nedavne doby jsem si nekupoval ani premium a zadne penize jsem do hry neinvestoval az v nedavne dobe jsem zainvestoval urcitou castku a koupil jsi premium zde jsou me postrehy : darkorbit jako takovy se da hrat uplne bez investici jsem toho zivym dukazem byl jsem i plukovnik ale prestal jsem to na nejaky cas hrat proto mi padla hodnost po investovani se zmnenilo dost veci najednou opravy na miste zadarmo premiova lista a taky opravy peta zdarma coz je super pri pouzivani kamikaze.
    Je to kazdeho vec jestli do toho investovat nebo ne ja neivestoval nejdrive nic ted mam premko
    3)klany :pro zacatecnicke hrace kteri nemaji na to si kupovat herni mnenu nebo si jen nechteji kupovat je dobre byti v nejakem klanu ktery je aktivni a v nemz si clenove pomahaji ale i to ma sva prikori pokud klan neni elitni (tzn.se nestava s vetsi casti elitnima hracema) hrozi od silnejsich klanu valky jen proto ze si na vas budou delat body zkusenosti cest a ranky na druhou stranu pri podani zadosti do lepsiho klanu ma klan nejake urcite naroky na hrace napr nas klan T7 ma podminky prijeti novych clenu nasledujici min lvl 15 s kladnou cti a minimalne 5 irisama kdo toto nesplnuje ma bohuzel vetsinou smulu a je odkazan na jiny klan nebo co je u nas novinkou na nasi akademii ktere samozrejmne jako klan pomahame s ukoly atd . timto bych to asi uzavrel omlouvam se za pravopisne chyby
     
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Zdar
    1) No pld záleží dost na serveru. Třeba u mě (GE2) na něj má trvalý monopol mmo (jsem u mmo). Ale stejně to moc nesbírám. Je to hrozná nuda.
    2) Premium už je holt tak dělané. Dát člověku nějaké výhody, na které si zvykne a chce ho pak nadále mít. Některé hry (nevím jak DO) ho dávají i do startu chvíli zdarma, aby tento návyk vytvořili u co nejvyššího počtu hráčů. Nekupuji ho, protože se bojím, že bych si taky zvykl a pak by mě to otravovalo létat bez toho. Ale připouštím, že to je docela dobrá věc.
    3) Díky za doplnění.

    Jinak tvůj herní čas: mazec. To i já se svými +- 1000h si říkám, jakej jsem závislák. Zkousil sis to někdy přepořítat na čisté dny? Ale proti gustu žádný dišputát :)
     
  6. ano spocital jsem si to a je to silene ale beru to tak ze nekdo chodi do fitka nekdo do hospy a ja hraju darkorbit :)
     
  7. šalát

    šalát User

    Moj nazor je taky, ze hrac by mal byt do pol roka profik v hociakej hre..aj vo free 2 play hre, kde bez penazi ma hru o dost tazsiu. Potom sa uz len zdokonalovat. V DO je to tak, ze to platilo len do roku 2011, potom to uz slo dolu vodou. Teraz hraci, ktori hraju pol roka nemaju nic bez toho aby platili..totiz nie kazdy ma na to, aby do hry daval kyble penazi...Ja som zacal hrat na Ge2, uzil som si tam vela zabavy. Zo zaciatku som si aj kupoval uridium (teraz si hovorim aky som bol hlupy ked som to robil). Server to bol dobry, ale zacal sa kazit od doby kedy pridali palladium. Cely server sa nastahoval do jednej firmy...dni ubiehali...ja som si medzicasom spravil ucet na Ga1 kde som bol pozvany do legendarneho klanu S-L (takato ponuka sa neodmieta :D)...presliel nejaky ten cas..mal som 2 UFE ucty, tak som si zalozil len tak dalsi na cz3 z nudy, na ktorom som nehral moc aktivne, ale efektivne (za priblizne 200 hodin hracieho casu som spravil ucet s 8 iris, 13 bodmi vyskumu, postavil 4 zety..) a to cele len s investiciou 4 € za 2 mesiace premia...hovoril som si ze to je v pohode, aj ked cez tyzden nemam moc casu na palladiu budu aspon ti PET zbierat. Prisiel den ked BP pozmenil ucinky hmloviny na palladiu a uz som nemohol nechavat ucty len tak stat...kedze hrat sucastne na troch uctoch bolo pre mna nemozne, musel som sa rozhodnut ktoreho uctu sa vzdam...po dlhom premyslani som sa rozhodol vzdat svojho najlepsieho uctu na ge2 (UFE lvl 22)..ucet som nechal na pospas s vetou "Mat dobry ucet na zlom servery je ako byt bohaty na pustom ostrove."
    Pokracoval som v hrani, uridium som zbieral v LoW branach a na palladiu (len na cz3, na ga1 sa palladkovat nedalo pre inu firmu ako eic)... hral som skoro vzdy na oboch uctoch naraz ( jeden v LoW a druhy na palladiu odstaveny na ktory som raz za cas klikol mysou aby ho neodhlasilo) Prisiel update LoW a ja cely stastny som prve dni bol stale len v LoW, striedal som ucty, raz jeden raz druhy...hovoril som si ze teraz budem mat oba ucty hned vylepsene...ale nieco mi vravelo ze to neni mozne, ze BP to urcite zmeni, alebo nieco prida, aby nam prekazilo taketo rychle zberanie uridia...po tyzdni BP upravilo LoW zase, ale s tym rozdielom ze bola este tazsia na prechadzanie kedze NPC utekali s malym zivotom ale centry za chodi stale za vami...tymto padom sa zarabanie uridia o dost spomalilo a ja som si nemohol dovolit hrat na 2 uctoch naraz, tak som sa vzdal aj cz3 uctu (to uz su 2 ucty, ktorych som sa vzdal koly nezmyslenym updatom od BP) zostal mi uz len ucet na Ga1, a uz mi len ostavalo premyslat...ci ma zmysel este hrat tuto hru...je to zabava cely cas len zbierat uridium neefektivnym sposobom a ist lovit raz za priblizne 3 mesiace? kedze poriadny lov to neni len x4 a seprom, ale aj plno dalsich veci ako rsb, emp, samozrejme dobra lod a ISH a SMB ktore sa zbieraju naozaj tazko..ked uz mate plny zasobnik, tak miny sa nedaju kupit, mozete ich len vyklikat...takych 1000 min kym ziskate vyklikate aj 5 bran co neni nic lahke bez kupovania uridia alebo bez aktivneho palladkovania...
    Ja hram na svojsky styl...nezaujima ma aku mam hodnost, kolko mam BS..islo mi len o to si zalovit a ziskat dobru vybavu...no ako som uz spominal, bez kupi uridia to ide tazko...

    Som nerozhodny, ci mam skoncit uplne, alebo dat tomu este sancu...
    Pripominam ze som uridium nekupoval vyse dvoch rokov, kupujem len premium a obcas zlavu

    rady ako zarabat uridium mi nedavajte..Ga1 je najplnsi server, tam su vsetky sposoby neefektivne okrem byvalej low


    Neviem ci to malo nejaku pointu lebo som to vymyslal pri pisani :D ale ak ano, tak si z toho hadam niekto nieco zoberie..ak nie, tak som si aspon precvicil basnicke crevo :D


    MFG

    Black Dragon (Bluff)
     
    Naposledy upraveno: 20/4/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    šalát tak to čo si napísal hneď v úvode nie je až tak moc pravda resp. veľmi osobný odhad, ono totižto záleží koľko hráč venuje hre času nie či ju hrá pol roka, rok či 5 rokov, ide o čas hrania ;)

    Btw. link na video mažem, tuna to nemá čo robiť.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, prečítaj si Jak správně přispívat na forum
     
  10. čo odporúčate pri zdrhacej metóde?
    V lodi full pohony, ale čo v stíhačkách? ktorý štít??
    SG3N-B01-štít - Zvýší sílu štítu o 4000 a absorbuje 70% škod (256K C.)
    SG3N-A03-štít - Zvýší sílu štítu o 5000 a absorbuje 60% škod (128K C.)
    Ktorý je lepší?
     
  11. Kenny

    Kenny User

    Nejlepší by byly Zvýší sílu štítu o 10000 a absorbuje 80% škod,
    ale pokud budeš mít seprom a 25% štítů, dal bych SG3N-B01-štít.
    Ale zde to nemá co dělat. Zde je diskuze platici vs neplatici.
     
  12. -xghost-

    -xghost- User

    Ale tak pta se, jak zdrhat, to by sem mohlo patrit :)
    Pᗣᗧ•••Nαrcis••: Já bych byl spíše pro ty levnější (SG3N-A03), které navíc dávají více štítu. Každopádně si to můžeš vyzkoušet. Pokud při setkání s lovcem často umíráš se zbylým štítem, použij i ty dražší, pokud ti dojde nejřív štít (v obou konfách) a pak až život, pak jednoznačně SG3N-A03.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa uz dlhsiu dobu nik nevyjadril,ani autor,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.