Po odinstalování Flash player od Adobe mi nejde nalogovat na mapu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ILoveYou*1, 29/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, myslel jsem, že official stažení hry darkorbit v prohlížeči nemusím mít nainstalovaný na svém pc produkt adobe flash player :) odkaz který odkazuje na stažení již není možné stáhnout. Jak Mám dále postupovat?
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Nebolo rozumne flash odinstalovavat,pretoze flash player je softver potrebny v pc nie len na DO,ale na prehravanie animacii,filmov pomocou pc programov ako je webový prehliadac.Aj klient ja v podstate prehliadac,len prispôsobený na konkretnu hru.Dobre,teraz treba zistit ci si flash odinstaloval korektne t.z. spravne,pretoze inak novy flash naspät nedas.Bolo by rozumne navstiviť stranku Adobe support help,kde je popisana problematika o tychto veciach,je to sice v angl. jazyku ale podla tych rád to urcite dáš
     
  3. MINNORIT

    MINNORIT User

  4. Adobe flash player mít v počítači nechci, protože končí jejich podpora a co se týká jeho bezpečnosti tak je nulová až nebudou vydávat záplaty. Takže bohužel tým vývojářů DO jsou borci za 365 neudělali s hrou nic :D a to slibovali jak to bude mít svůj flash že se bez nich obejde :D no slibovali hory doly a nic z toho není :D spousta prohlížečů funguje bez adobe flash... google chrome, mozzila atd.
     
    rada1967 tohle ocenil(a).
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ale ved ako chces,pytal si sa co mas robit.Flash predsa môžes v pc mat a kde ho nechces-zakazat a kde chces,alebo potrebujes napr.DO - povolit.Ked nechces,tak na DO zabudni a hraj veci kde nieje treba.Hram roky DO a obvinovaním sa este nikdy nic nevyriesilo ani nezmenilo
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.