Pobyt v zahraničí-hranie účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °*ErRoR_[4O6]*°, 3/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chcel by som sa spítať idem v nedeľu na dva mesiace (celé prázdniny) do Švajčiarska tak že či sa budem môcť prihlásiť na účet a hrať ho. Bez toho aby mi zablokovali účet. Ďakujem za odpovede. :)
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Nevim proc by jsi nemohl? Za to ze jedes na 2 mesice pryc prece neni ban.
     
  3. Takže hrať budem môcť v pohode?
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Ano. Porad nechapu jak jsi prisel k banu?
     
  5. [flav]

    [flav] User

    Ja mam ucet zalozeni v cesku a normalne hram ked som belgi cize ziadne strachi
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Duplicitny prispevok zmazany
     
  7. Myslím, že autor nemyslel tak ban, jakožto spíš smazání účtu, ke kterému, jak už bylo na foru mnohokrát řečeno, může nastat už po 2 týdnech neaktivity.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    xGhost980-CZ poriadne si prečítaj príspevok autora, on chce hrať takže neviem o akej neaktivite hovoríš. Skôr naráža na označenie za zdielanie účtu pri náhlej zmene IP krajiny.
     
  9. -snincan-

    -snincan- User

    on mysli ze bude mat inu IP adresu a za to sa ban vraj dava
     
  10. Korben

    Korben User

    -snincan- A vraj to povedala jedna babka. :rolleyes: Vieš koľko hráčov by za to muselo mať ban ? Veľa hráčov má dynamickú IP adresu a mnoho hráčov sa pripojí v práci , alebo u kamaráta a podobne.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa dlhsiu dobu nevyjadril,takze si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.