Počet brán

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem †»Ş•ň•į•ς•κ•Ξ•®•Ş«†, 25/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahojte. Chcem sa spýtať. lde májdem v štatistike koľko a aké GG som prešiel?
    Diki za odpoveď.
    Snickers
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Úplne postačí ísť na hlavnú stránku po prihlásení sa do hry a kliknúť na Galaktické brány.
    Potom klikneš na bránu Kronos a vieš presne: koľko a aké GG si prešiel.
     
  3. Áno, o tom viem, avšak som nazad po 6 rokoch a chcem vedieť, ktoré mi ešte treba :D v kronose mám všade 0
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zkus kliknout na hlavní stránce na záložku : hodnocení?
    Potom kliknout na žebříčky GG a potom hezky pohledat?
    https://ctrlv.cz/awfI
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    †»Ş•ň•į•ς•κ•Ξ•®•Ş«† Ak máš v kronose všade 0

    Napríklad: Alfa 0/4, Beta 0/3, Epsilon 0/4, Lambda 0/5 a podobne.
    Tak ich bohužiaľ musíš robiť odznovu a kompletne všetké zaradom.

    ZOHAN: †»Ş•ň•į•ς•κ•Ξ•®•Ş«† písal, že je nazad po 6 rokoch.
    Tak ako si má pamätať po 6 rokoch, koľko GG vlastne prešiel ?

    Tvoja rada je veľmi dobrá, ale pre neho zdĺhavá, zhruba na 1 hodinu ..
    Ktovie či má až toľko veľa času na hru? A či nemá na zajtra povinnosti?
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak mi laskavě vysvětli ''zdlouhavě'', co vlastně ten hráč chce vědět, když na tvou ''sQvělou'' radu napsal toto :
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Netvrdím že Tvoja rada je zlá.

    Len to, že vyhľadávanie cez rebríčky GG, je neskutočne časovo náročné. To je všetko.

    Chyba asi vyskočila niekde inde. Preto by ma zaujímalo: či je možné, aby sa po 6 rokoch GG zresetovali na nulu a prečo?

    A možno ide o hlbší problém, ak už hráč pred 6 rokmi robil GG. V tom prípade, by mal skôr poradiť moderátor. No offense.
     
  8. Ide o to, že som robil niektoré brány kedysi. Chýbaju mi 3 krúžky zo 6 vedla mena. Tak chcem vedieť, ktoré mám klikať a prechádzať, aby sa to skompletizovalo :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial si robil tie brany skor nez prisla do hry brana kronos, tak je jasne, ze tam mas 0. Pisal si o Kronos, tak si sa hned mal vyjadrit, ze ti ide o tie kruzky a chces vediet, ze ktory kruzok, je za ktoru branu. Podla umiestnenia kruzku sa da zistit, ktoru branu si spravil.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    dobrý odkaz je tu: Galaktické Brány Je tam aj tabuľka na priemerný počet Extra energií pre postavenie brány. post #16

    Problémom však budú brány: Alfa 0/4, Beta 0/3, Epsilon 0/4, Kappa 0/2 a Lambda 0/5

    To že má krúžok za Alfu, Betu, Epsilon a Lambdu; ešte neznamená: že alfu má 4x, betu 3x, epsilon 4x a lambdu 5x.
    Ono nestačí: že hráč ich raz robil, keď Alfu Betu Epsilon a Lambdu nepozná koľkokrát už má & Kronos ich neukazuje.

    To už je dosť pálčivý problém. Hlavne ak: má za tieto brány krúžky, ale nemá ako zistiť, koľkokrát už tieto brány splnil.
    A koľko mu k tomu, ešte chýba. Pretože 1x alfa, 1x beta, 1x epsilon a 1x lambda asi stačiť nebude. Alebo sa mýlim?

    Punisher myslel som, že mu oveľa profesionálnejšie poradíš. Ako sa dopátra ku pravde, koľko a aké GG už prešiel.
    Keďže si to nemá ako zistiť a viachodinové pátranie v Rebríčkoch GG, ho len úplne zbytočne zdrží, od hrania v GG.

    †»Ş•ň•į•ς•κ•Ξ•®•Ş«† skús dodať screen všetkých 6 krúžkov, ktoré máš vedľa mena. Potom Ti snáď lepšie poradia.

    zatiaľ malá rada, ako som si tie krúžky u mena zapamätal:

    vľavo hore epsilon, uprostred hore delta, vpravo hore zeta.
    vľavo dole alfa, uprostred dole beta, a vpravo dole gamma.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - profesionalne? Poradil som mu, ze pomocou ziskanych kruzkov sa da zistit, ktory ma za ktoru branu (tym padom zisti, ktore brany mu ostava spravit na ziskanie ostatnych kruzkov a neskor korunku) a to je dostatocne rychly sposob. Tak tu nepis nezmysly a bud este rad, lebo za starych cias by ta body neminuli za nezmyselne upozornovanie clena timu.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher tak prepáč, ospravedlňujem sa. Zbytočne a nezmyselne upozorňovať člena týmu, už nikdy nebudem..

    Časy sa menia. Stále treba zachovať v sebe aj trocha ľudskosti a prihliadnuť nato, čo daný hráč píše a v akom slova zmysle to píše.
     
  13. Prepáčte, možno som sa hneď mal vyjadriť, že to chcem kvôli krúžkom. Tu je obrázok. O kronose som ja osobne nič nepísal, ale hráč, čo reagoval na môj príspevok. Nehádajte sa, páni :)
    https://ctrlv.sk/yQYL (neviem prečo mi nechce cez vloženie URL dať správne obrázok :([​IMG]
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User