Podakovanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem play•for•fun•with•smile, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Asi nie som v správnej sekcií ale nič presnejšie som nenašiel :)........Ale k veci, po dlhej dobe by som rád podakoval nášmu drahému BigPointu za ich odvážny počin pri odstrihnutí všetkých lenivcov od rohu hojnosti na 5-3 po dlhej dobe nejaký radikálnejší krok ( banovanie nerátam) hlavne z pohladu ani nie tak priznania vlastného zlého updatu ale už len to že ste si všimli že niečo nefunguje tak ako by malo, aj ked po pár rokoch, po tom čo ste zaviedli do hry niečo nové a odhodlali ste sa k remaku. Len tak dalej.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sme radi,ze sa tebe a dalsim hracom tato novinka v hre paci,ze hraci nemozu pozerat TV alebo byt cele hodiny od PC,zatial co im PET zbiera paladko.Myslim si,ze v tejto teme dalej nie je co riesit.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.