Poděkování CZ/SK podpoře hry

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem -*J*A*G*U*A*R*-, 2/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tímto velice děkuji za ochotu a vstřícnost CZ/SK podpoře ( jmenovitě: Ján a Richard ) při řešení problémů s mými e-mailovými adresami. Palec nahoru a ještě jednou děkuju !!
     
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. DĚKUJI ;)
    PS: Nevěděl jsem kam to napsat - tak i za to dík
     
    -baghira2-, Tess a Mary tohle ocenili.
  4. *brutus*

    *brutus* User

    práce podpory vynikající,to samé oceňuji u zdejších moderátorů kteří jsou pohotový,ochotný a řeší s námi problémy téměř okamžitě.Pochvala patří především jim
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    *brutus*, hm:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Tak jsem se rozhodnul, že vám tady povyprávím dlouhý příběh, možná pohádku(ne pohádku nee, protože v pohádce zvítězí pravda a dobro
    nad lží a nenávistí).
    Příběh začal v dopoledních hodinách dne 29.5.2023. Výjimečně jsem vstal dříve a chtěl si pořádně zalítat na prázdných mapách. Ale ouha, ona hra nějak nefungovala a to v podstatě na všech serverech. Psalo se o tom na foru, na discordu a nakonec se to nějak povedlo opravit.
    V duchu jsem si říkal, že snad bude nějaká omluva a tajně jsem i snad věřil, že by mohla přijít ze strany BP i nějaká ta kompenzace v podobě kuponu, aby nám zavřeli ty naše papulky. Po několika restartech a marné snaze nalogovat( i když nám tu tvrdili, že už to musí jet)
    se to nakonec i podařilo.
    A nastalo očekávání věcí budoucích. Dlouho se nic nedělo (nečekaně) a najednou přišlo oficiální oznámení od BP :
    A ejhle, co to ? Tak jsem se na ten script připravil, nafotil nějaké screeny pro případ, že by něco na 1000% nefungovalo a očekával s napětím věci budoucí?
    K mému zděšení jsem zjistil po důkladné kontrole deníku, bilance a podobných věcí, že tak nějak ten script tak jak byl prezentován prostě proběhnul v podobě jednodenního premium a zbytek tak nějak vyšuměl?
    Řekl jsem si, že na foru to tady nevyřeším, tak jsem pár dnů hledal odvahu a nakonec se rozhodnul, že se pokusím napsat na tu herní ''podporu'' , jak ji tady všichni chválíte.
    Očekával jsem profesionální přístup a rychlé vyřešení mého zjištěného problému, který se týkal několika účtů a ptal jsem se i docela velkého množství hráčů a měli stejná zjištění, jako já.
    A tady máme kvalifikovanou odpověď :
    Tak jsem čekal pár dní, jak to dopadne a aniž by se něco dělo, nebo něco bych obdržel, tak jsem v mejlu uviděl za pár dní toto :
    Tak jsem si řekl, že se stala někde nějaká chyba a pokusil se ještě jednou kontaktovat odborníky, kteří nám zaslali také toto :
    Nechtěl jsem je teda hned hodnotit a zkusil jsem novým tiketem zjistit, co se vlastně stalo?
    Tohle jsem vůbec nepochopil, tak jsem se zeptal na ten slevák a boostery ?
    A po dalším dotazu jsem obdržel další pokyny :
    A za pár dní se objevilo . Jak jste byli spokojeni ....

    Kam se podívám, tak nám BP píše drazí a vážení hráči a ve finále nám jen sprostě ve svém oficiálním oznámení nestydatě lžou a píší tam zavádějící a nepravdivé informace o tom, jak dle VOP nám dají kompenzaci za věci, které se kupují za reálné peníze a tyto výhody také běží a fungují (spotřebovávají se) v reálném čase.

    Nikde nevidím omluvu, nějaké řešení ze strany BP a jen marně čekám na nějakou zpětnou vazbu, ale vidím,že BP musí hasit jiné a asi důležitější požáry, jako třeba tohle :
    a na nás moc drahé hráče z vysoka kašle a pověření pracovníci s nima drží basu.

    To jsem opravdu jediný z celé cz/sk komunity, komu takové chování opravdu vadí?
    Proč nemáme jako hráči přístup k údajným hlášením chyb a nedostatků?
    Za poslední 3 roky mi v ničem podpora nepomohla, nic mi nepřipsala, jen jsem se vždy dozvěděl, že se to prověřilo, nahlásilo a tím to taky skončilo.
    Proč?
    A za to vám moc děkuji.:cool:

    P.S. Můžete mi prosím někdo vysvětlit, proč mi pověřený pracovník píše stylem, jako by byl ředitel, nebo majitel BP?
    Nebo to je vývojář, já myslel, že tam odepisujou proškolení hráči?
     
    Naposledy upraveno: 4/7/23
    Zdarec1234#2 tohle ocenil(a).
  6. A nebude to tím, že ty obecně píšeš jako bys byl ředitel nebo majitel úplně všeho?
     
  7. Myslím,že se to děje všude (to co popisuje ZOHAN), ve všech institucích státních,soukromých a jiných.Říká se tomu
    asertivní chování.Jsou na to i školení pro zaměstnance.Prostě jsou slušní a ještě slušnější,ale naše linie je taková a nikdo do toho
    nemá co kecat. Prostě všechny námitky umluvit do ztracena,nebo o tom se nebudem bavit a do zapomění,vyšumět.
    Anebo ho označíme?! Dáme mu nálepku....:eek:

    Jednat s organizací (velkou) je někdy nadlidský úkol. Ale s podporou jsem velmi spokojen, na mé
    asertivní prosby a žádosti
    reagovali a pomohli. Takže jsem spokojen.
    Prostě se nezabývám takovou věcí do detailu,jako jsou kompenzace....:rolleyes:

    PS: jak to šlo ve Zrádném území :) , koukal jsem ZOHAN se ke konci zlepšoval....;)

     
  8. Miyagi

    Miyagi User

    Ja prácu podpory môžem, len a len pochváliť vždy pomohli keď som to potreboval. Ale zaráža ma človek, čo na všetko frfle, ale pri tom patrí medzi najväčších podvodníkov v hre. Nebudeme ho radšej menovať však pán Zmazany nick;) veď on vie koho sme mysleli. :D:D:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/7/23
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Miyagi - a uz si ho menoval, takze som jeho nick zmazal ;) Kazdy si sam musi vstupit do svedomia ako sa sprava, v pravidlach je pisane ako ma clovek komunikovat s podporou hry a comu sa vyvarovat, cize :)
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, máš na mysli tato pravidla :
    Můžeš mi teda vysvětlit, které pravidlo jsem podle tebe porušil, že podpora nevyřešila v můj prospěch žádný můj dotaz, chybu, problém za cca 3 roky zpět?
    A jen mne zaráží, že ta podpora má uzavřít tiket až po jeho vyřešení, nikoliv odepsání hráči, že jeho problém byl někam nahlášen a dál ho nikdo neřeší? proč?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ja nemam pristup k ticketom, takze netusim aka bola komunikacia a i tak moje pravomoci su tu na fore. Mozeme len usmernit hraca, ako komunikovat s podporou hry, ale tam nasa pravomoc konci.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Potom nerozumím tomu, proč jsi napsal toto :
    Čemu se mám teda vyvarovat, když určitý problém zadokumentuji a kontaktuji podporu dle pravidel a dozvím se jen strohé vyjádření, že to někam poslali a že se mi někdo ''brzy'' ozve a za 7 dnú se uzavře tiket automaticky a nikdo se neozve?
    Proč se toto oddělení jmenuje ''podpora hry'', když to není pravda?

    Pro příklad uvedu např. problém s odměnou za úspěšné dokončení astrální brány, kde podle deníku jsem bránu úspěšně dokončil, jen jsem nedostal žádnou odměnu za jejá dokončení a pracovník podpory se mne zeptá, jestli jsem tuto bránu opravdu dokončil?
    Potom si říkám, proč tito lidé vykonávají tuto činnost a jak je příliš obtěžuje každý můj tiket?
    No vlastně neobtěřuje, když ho jednou ''ctrl V'' automatickou odpovědí vlastně najednou vyřeší?
    To jsem opravdu jediný komu se toto děje a komu to i vadí?

    Punishere? poradíš mi prosím, jsem z toho hodně frustrovaný
     
  13. Sygauras

    Sygauras User

    Zohan : mám to stejně vedle u farmářů. Všichni spokojení a hned na poprvé všechno vyřešený a já si z podporu píšu měsíc, v 16ti emailech doložím 97 fotkami že mám problém a nic.

    V DO jsem psala podpoře jen jednou a když mi přišel automat na moji reakci na automat (první tiket + moje reakce + 2 tiket) že moji situaci řeší, rovnou jsem vzdala jakoukoliv naději na úspěch.
     
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHANe,
    hlášení chyb je stejné jak zde na fóru hry. Příklad: Hráč nahlásí na fóru hry chybu, my ji prověříme a předáme dál BP. Chyba je nahlášená a v tuto chvíli s tím nemůžeme nic dělat, maximálně urgovat o rychlejší nápravu.:rolleyes: No pak přijde ta část o které píšeš, kdy čekáme na informace, že bude chyba opravena.:D A to se většinou dozvíme, až potom co proběhne restart hry a přijde email s informacemi o opravách. Více zde Prehlad synchronizácii a reštartov v hre (s úpravami bugov)
    Nemůžeš tedy čekat, že ti z podpory napíšou po měsíci, že je chyba opravena. Samozřejmě beru, že chyba může být pouze individuální u uživatele, ale většinou je s toho chyba kterou má více hráčů a zase se čeká na opravu. A teď si představ, že třeba 30 lidí nahlásí stejnou chybu na podporu a dalších 10 na fórum hry. Myslíš si, že po 14 dnech budu každému hráči zvlášť odepisovat, že je chyba opravená? To bych nedělala nic jiného.

    Jinak všeobecně, podpora hry je poslední instance, kde hráč řeší svůj problém. Většinou se dají problémy vyřešit i na fóru hry. ;)

    PS: Taky prožívám frustraci z toho jak se bude řešit tohle vlákno. Hráč tu napsal svůj názor a pochvalu. Ty jen dojdeš a je to velké kňů.
     
  15. Podporu na DO jsem sice využil asi jen pětkrát, ale vždycky mi na ticket někdo odpověděl, že se problém bude řešit a zatím mi vždy pomohli problém vyřešit - sice ne hned nebo další den, ale nestalo se mi, že by mě nechali v úzkých.

    Už přesně nevím, co jsem s nimi všechno řešil, ale myslím to bylo zaseknutí v bráně, nemožnost přihlášení a problém s montáží nebo s aukcí.

    Ale jak říkám, podpora funguje a poděkování jí patří. Pokud si tu někdo pořád jen stěžuje, tak bych tuto osobu/tyto osoby rád viděl na jejich místě, jak by si s tím vším poradili, ono to není tak jednoduché řešit kvanta problémů od hráčů (budiž, stav klienta a této hry celkově je trochu jiné téma, které se zrovna moc neřeší nebo se řeší strašlivě pomalu, ale člověk musí mít trochu realistické představy o rychlosti nápravy problémů)

    Takže za mě taky - děkuji :)
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - napisal som tam niekde tvoj nick? Pisal som vo vseobecnosti o kazdom hracovi, ktory napise na podporu hry. A to uz kazdy hrac vie, ako sa chova a ako komunikuje s podporou hry, ja tam nie som, mna zaujima, co sa deje na fore.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    napsal jsi ho nepřímo, ale nevadí(chápu, že smazaný nick hráči nevidí).;)
    1. Když mám dostat odměnu za event a nedostanu jej, ty si opravdu myslíš, že je to globální chyba a mám to řešit na foru? i když mám 4 prokazatelné důkazy o nepřipsání uridia za event, fotka stavu uridia před půlnocí, po půlnoci a v deníku v bilanci od 22:00 do cca. 3:30
    není žádný zápis, tak odpověď z podpory byla, že moc klikám GG? Máš pocit, že tohle je příklad toho, jak pečlivě pracuje tzv. podpora a jací ''odborníci'' tam používají ctrl c a v.:rolleyes: Nakonec mi na tento kick BP zase nepomohli a nic nepřipsali, ostatně jako vždy.
    A můžu s tím pokračovat do nekonečna. Těch tiketů je docela spousta.

    2. Toto vlákno jsi sem přesunula ty a je to diskuze, tak nevím, proč by jsi to chtěla uzavírat, když debatujeme k tématu.

    3. Když mi odpovíš, co to je to ''velké kňů'', tak ti rád odpovím.

    4. Když někdo chce poděkovat, nemám s tím problém, jen napíši můj názor, že děkovat někomu za něco, co vlastně vykonává dobrovolně a ve svém volném čase, ale na druhou stranu má takovou činnost v popisu své funkce, tak mi to připadá zcela zbytečné.
    Chápu, že mohla podpora poslat toho hráče slušně do háje(což občas dělají při problému se změnou paymentu při platbě pomocí PSF), tak chápu jeho nadšení při zdárném vyřešení jeho problému se zrušenám mejlem k ůčtu.
    Už jsem viděl odpověď z podpory, že hráč si sám odpovídá za funkční mejl, že to nejde změnit a že si to má vyřešit s podporou poskytovatele e-mailové adresy.
    5.Až podpora někdy vyřeší jakýkoliv můj nahlášený problém (ať už globální, či individuální) nebudu mít problém a třeba i 5x denně za to zde poděkovat.
    6. Pokud ti vadí, že zde píšu, tak se zeptej Vibeho, proč mi zde ještě nezaložil mé vlákno, kde jsem si údajně mohl psát sám se sebou, protože nikoho nebavím, nikoho nezajímám a nikdo mé příspěvky předce vůbec nečte ne?:cool:

    P.S. Chválit někoho za to, že vykonává to co má vykonávat, mi připadá jako chválit prodavačku-pokladní, že asi na pošesté konečně správně natipovala a spočítala správnou cenu celého nákupu.
    Mýlit se je lidské, chápu.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - presne tak, zmazany nick hraci nevidia a ja som sa nevyjadril k nicku, ktory bol zmazany, ale vseobecne ku vsetkym hracom, co pisu na podporu hry. :) Inak by som ten nick nemazal a tak sa predsa vyjadril ;)
     
  19. Problém je, že podporu člověk vyhledává, když ho ve hře něco rozzlobí a cítí se poškozen. Psát tam vytočený se mi neosvědčilo. Trošku se vydýchám a pak píšu.
    Vzhledem k tomu, že se mohou podívat na účet, hledají tam pravdu hráčova tvrzení. Už se mi stalo, že tam mé tvrzení o chybě nenalezli, ale to je chyba BP a ne podpory. Takže podpora za mě 80%, když je člověk slušný. Mám kamaráda na podpoře Microsoftu, ti dělají pro klienty tak 20%, hledají jakoukoli možnost, jak zákazníka přehodit na někoho jiného. Naopak u jablíčka je podle mých kamarádů 99%, záchrana fotek, řešení problémů. Podpora téměř dokonalá.
    Ovšem, ta za to bere peníze.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/23
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN četl jsi název vlákna? Poděkování ne stížnosti.

    1. To co jsem napsala byl příklad situace.
    2. Ano přesunula, protože hráč to psal do sekce aktualizace a nápady, tam to nepatří.
    3. Kňů znamená kňučet.
    4.-5. Tohle většinou normální lidi dělají, že když jim někdo pomůže, tak poděkují. Přesně jsi to vystihl, děláme to zadarmo a ve svém volném čase a kolikrát i nad rámec toho co musíme dělat. Je to pak příjemné, když naší práci někdo ocení prostým díky. Nic to nestojí.
    6. No nevím co na to Vibe řekne, ale určitě se ho zeptám.

    PS: Očividně moc mezi lidi nechodíš a nebo jsi nepoznal lidi co dokáží ocenit něčí snahu. Nic ve zlém, ale přijdeš mi jako zapšklý člověk, kterému snad vadí i když zaštěká pes. Ale chápu tě, každý z nás je jiný a chová se jinak. :)



    EDIT: Hráč chtěl poděkovat podpoře hry a jeho poděkování bylo vyřízené.
    Tímto vlákno uzavírám.

    LOCK.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.