Oznámení Podpora nováčkům

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jisap123, 20/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jisap123

    jisap123 User

    Ahoj piloti,
    Chápu nováčky, kteří jsou naštvaní na svojí firmu, jelikož místo požadované pomoci se dočkají přinejlepším ignorace, v horším případě pomalu sestřelem (díky tomu faktu, že polovina klanů je smíšená a zbytek jsou sice firemní klany, ale mají spojka a ponka se všema firmama, je pak velice těžké najít vhodnou a ochotnou pomoc)
    Proto sem přednesu svůj návrh pro nováčky z firmy EIC, kteří hrají na serveru Česko 2. Mám tam firemní klan, který má spojka pouze s firmou, pomáháme si vzájemě na všech mapách (zkusili jsme i LoW mapu, ale ta je na nás celkem náročná). Nováčkům mohu zatím jen osobně nabídnout externí pomoc, a od lvlu 11 vás pak můžeme zrekrutovat. Ano, start není jednoduchý, ale pokud máte vhodnou podporu, je to pak o dost lehčí (to mi věřte).
    Kdyžtak na mapě mě potkáte pod jménem
    ♠♣®╔»♫APIK♫«╗©♣♠
    Klan nevím, zda ho mohu v této sekci uveřejnit.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    jisap123 to je chválitebna snaha ulahčiť štart a rozvoj začínajúcim hráčom.Osobne som mnoho krát uvažoval nad klanom začínajúcich,alebo len mierne pokročilích lodí.Skončilo to ale tak,že spočiatku som tvoril na mape len skupiny slabších lodí a pomáhal ako to šlo.Väčšinou sa potom zjavil lovec a bez zabran mi ich pár vystrelil,kým sa mi podarilo ho zahnať,alebo dostať.Mnohý elite hráči nerobia rozdiely medzi slabým a lepším.Ano,lepšie lode firmy by sa mali viac zaoberať slabšímy kolegami - môj plný súhlas.Fandím Tvojej myšlienke a prajem veľa úspechov v jej realizácii
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Možná kdyby hráči kteří více pomáhají slabším hráčům a své firmě byli motivováni i nějakou odměnou, třeba body a pod. tak by se situace zlepšila.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Nemusíte za vším jít jen proto že na konci bude odměna :D . S pomáhaním novačkum souhlasím, a je to hra, kretou hrajeme všichni společně, tak proč si ji nezlepšit a občas pomoct flexačum s devama nebo s necim. Nekteri dokonce i dekuji a odmenou vam muze byt ten dobry pocit ze jste nekomu udelali radost ze hry.
     
    michalek1256 a *SATKO* tohle ocenili.
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Odmenu by som nečakal a motív je od autora vlakna jasný,ale dobrý pocit z toho mám vždy a to mi stačí.Ked budu sedieť v strachu na porte nezískajú žiadne skúsenosti.Takže elitný piloti preladťe svoje myslenie a znížte sa občas aj k slabším kolegom sme predsa jedna rodina - venujme sa teda primerane zakladu a novačkom firmy.Raz budú dobrý a duch spolupatričnosti bude stále hriať všetkých
     
  6. jisap123

    jisap123 User

    Odměnu bych za to nedal. Je to věc každého a každý své firmy by měl chtít její rozvoj. Odměna pak bude v podobě vyhraných akcí (více hráčů - lepší šance). Jinak klan pro úplné nováčky nemáme, možná by šla později "akademie", ale to je předčasné, bereme od levelu 12, aby se dotyčný hráč mohl opravovat na 2-8 (operujeme hlavně na novém vesmíru - bezva výdělek). Jméno jak říkám raději nebudu v této sekci zveřejňovat :)
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  7. *SATKO*

    *SATKO* User

    jisap123 super práca.Ja som však myslel na úplných začiatočníkov a pre nich je nový vesmír ešte veľmi vzdialený.Majú len domovské mapy na svoj rozvoj.Tá "akademie" by mohla fungovať pri správnej podpore hráčov firmy.No uvidíme
     
  8. jisap123

    jisap123 User

    Tak jak píšu: Nováčkům (úplným) pomáhat externě do lvlu 12, kde je nabereme do klanu a tam to pak půjde ještě lépe.
     
  9. -xghost-

    -xghost- User

    Spíše než odměny za pomoc nováčkům - odměnou je dobrý pocit, by to chtělo nějak zvýšit soudržnost firem a eliminovat to, co tu autor zmiňuje v prvním postu. Halvně právě to, že létají mezifiremní spojka a PoNka stylem - cizí firma nastřelí a klidně několik hráčů z vlastní firmy jim pomáhá. Myslím, že je na čase zavést trest už za střílení do vlastních (řekněme po urč. dobu, aby nebyly tresty za překliky) krom případů obrany (když si začne ten druhý).

    Na CZ2 moc nepomůžu, pokud by někdo měl zájem můžu něco podobného nabídnout na GE2 (mmo), ale nehraju moc často. Když mě uvidíte, stačí hodit skupinu (pak ji zas zrušit, abych nevyžíral kus odměny).
     
  10. jisap123

    jisap123 User

    Já tam hraji taky... a bohužel máš pravdu, já tam mám klan orientovaný spíš za boj za firmu a pomalu jen kvůli tomu máme semtam pár warů
     
  11. Jupiter33

    Jupiter33 User

    zajímavé, škoda že na cz2 moc nehraju a jsem vru, a ne eic:rolleyes:,no nic
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. SuNNy1475

    SuNNy1475 User

    Je to dobrý napad ale ja ked som hral urobil som skupinu s jednim eic aj ja som eic a sli sme na 2-4 a on ked sme boli dalej od portu sli sme na sibelonov a on pockal kym budem mat menej hp lebo predsa mam 400 000 vsetko dokopy stit aj zivot ale....no a ked som mal nejaj 100k zivota opustil skupiny a palil do mna x4 ale ja som snim zatocil pretoze mam konfy rovnake takze zase 400k stit a len tak tak som zdrhol...a je dost smutne ze po vas ide vlastna firma :(
    :0
     
    Naposledy upraveno: 25/8/15
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.