Podpora

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem FarmarSvk, 5/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FarmarSvk

    FarmarSvk User

    Dobrý den podpora my napísala že niekde na fore je postup ako nájst svoje ID učtu :)) zatial som ho nenašiel boli by ste dobrý a dali my tu link alebo kde to nájdem ? :)
     
    ʊHдϚΞѕʊ tohle ocenil(a).
  2. Foяmi

    Foяmi User

    ID najdeš na hlavní stránce zde:
    [​IMG]
     
  3. FarmarSvk

    FarmarSvk User

    No to viem ale ked kámoš dostal bana a nema ako napísat na podporu pretože si neuložil ID tak čo potom ? podpora my napísala že niekde na fore je na to postup
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    N aforu se doctes ze si ho ma kazdy hrac ulozit, pokud ho nema, nema jak komunikovat s podporou. A hlavne si to ma resit kamarad. Tobe za to hrozi ban na ucet za spamovani podpory, kdyz se nejedna o tvuj ucet.
     
  5. Korben

    Korben User

    Potom má smolu, nemáme v podpise upozornenie o ID pre srandu. Svoje ID môže nájsť , ak si robil fotky svojho účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. BloCZek

    BloCZek User

    Prý se dá zjistit ID ještě jiným způsobem ale bude to asi pouze chyba BP, kterou nemají opravenou. Slyšel jsem už o tom v praxi, kdy tímto způsobem hráč získal své ID a podpora mu vyhověla.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    BloCZek ID sa da zistit zo zdrojoveho kodu v profile pilota, ale to plati iba pri funkcnych uctoch, t. j. zablokovany ucet nema profil a ID sa nedozvieme.

    Maximalne este toto moze pomoct. Kde najdu své ID?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. BloCZek

    BloCZek User

    Nemyslím profil pilota a zda se jednalo o funkční nebo nefunkční účty, tak by to nemělo mít na to vliv. :D
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak nám prezraď tú chybu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kristo

    Kristo User

    Tedy jestli se nepletu tak jestli si někdy posílal SmS tak by podpoře stačilo BIG číslo
     
  11. BloCZek

    BloCZek User

    Jelikož to sám nemám ozkoušené zda to tím způsobem jde, tak je zbytečné psát možnou nepravdu.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Tak potom neviem načo si to sem celkovo písal, to ID si buď zistíš alebo máš bohužiaľ smolu.
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    BloCZek: Kdysi existovala možnost ID zablokovaného účtu zjistit, dnes to již bohužel nejde.
     
  14. ahoj všem.mohu dotaz?potřebuji změnit email účtu protože je na moji mamku a ta nadává.byla to tenkrát hloupost to dávat na ni.ale stalo se.ted ten problém-chci ho změnit na svuj ale stále se blokuje někde v seznamu na blacklistu.to mi pořád píší z podpory.snažim se to změnit už přes měsíc.z podpory mi taky odepsali že už mi to 2x odblokovali a už to dělat nebudou.asi je to obtěžuje.jak to teda mam udělat a změnit email účtu.ja za to přeci nebohu že někde mne blokuje nějakej blacklist.ani nevim co to je.poradíte?děkuji
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    DoHlÍžItEl
    ahoj, v prvom rade tvoríš v podstate OT (i keď názov témy je ošemetný) prečítaj si prosím Jak správně přispívat na forum, mohol si si založiť tému.

    Čo sa týka tvojej otázky, ide o to kde to je blokované, ak u BP a povolili to malo by ti to ísť (treba pozrieť mail poriadne, t.j. spam, kôš, všetky zložky prijatých správ). Ak je to blokované zo strany prevádzkovateľa mailu treba to riešiť s ním.

    Btw. blacklist je čierna listina, t.j. zoznam mailov, na kt. BP odmieta niečo posielať.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.