Oznámení Podvod

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ddavidd11, 28/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vasil35

    Vasil35 User

    FireFox1 tohle rovnou posílej na podporu. Mu zabanujou účet a bude zase na chvilku klid:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Napíš a podporu a pošli tam profil pilota.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jaritko

    jaritko User

    Ono zjavne veľa záleži na národnej podpore hráča, pretože z cca 8 čo som nahlasoval, dvaja či traja lietajú veselo ďalej.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Vasil35

    Vasil35 User

    Jaritko nevím, ale nahlásil jsem jich už také pár a na mapách je nevidím. já s naší podporou jsem spokojenej , jen by mi mohli vrátit progres do misí po 6 měsících :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Karlosray

    Karlosray User

    me taky neco podobneho přišlo asi tak před mesicem hned jsem to smazal a i kdyby to nebylo zavirovany a stejne bych to smazal tak či tak ja takove kraviny rovnou mažu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No asi jsem oblíben během 14dnů jsem to dostal už od 3 hráčů. Pošleš to na podporu, sdělí ti že hráč byl potrestán a já jeho účet vidím dál, takže hraje ....
     
    -baghira2- a jaritko tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial dany hrac spada pod nasu podporu, tak je zablokovany, pokial pod cudziu podporu, tak je podnet preposlany na danu podporu a viac s tym spravit zial nemozeme. Kedze sa spamboty nahlasuju na podpore hry, tak temu povazujem za zodpovedanu.

    LOCK!
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.