pohon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _WatterR_, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _WatterR_

    _WatterR_ User

    Pořád mě zlobí pohon u nepřátel! Když po mě jde např: goliath vždy letí skoro stejně rychle i když mam loď vegeance s 10 pohony nejlepší a upgrady promeriem a u aegise je to někdy horší ! Proč to tak je ?
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Lítáš přes minimapu nebo tak že držíš myš?
    Jsi to napsal sám, skoro stejně. On ten rozdíl není tak závratný, takže chvilku trvá než uletíš.

    Btw: pohony s upgrade nic společného nemají ;).
     
  3. _WatterR_

    _WatterR_ User

    používám tak trosku obě ;) a ten upgrade jsem myslel promerium :)
     
  4. Korben

    Korben User

  5. _WatterR_

    _WatterR_ User

    sry ale tohle se mi stali už na několika počítačů a ne jen na jednom!
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Kolega ťa k niečomu vyzval, je len na tebe, či poskytneš údaje čím sa bude problém riešiť alebo neposkytneš čím sa téma uzamkne.
     
  7. _WatterR_

    _WatterR_ User

    promiňte, ale já nejsem pořád na jednom pc takže nemůžu poskytnout informace a ještě k tomu jsem teď na telefonu!
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    A ono ťa niekto káže reagovať hneď? Ak si na telefóne určite ani nehráš nemáš momentálne problém, avšak to ti nebráni v tom informácie dodať keď za PC budeš ;)

    Btw. to meníš PC každú hodinu hej, vlastníš herňu alebo čo.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor neposkytol potrebne udaje ani len z jedneho pripojenia,ktore vyuziva,kde sa mu stava popisovana udalost,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.