Pokles fps

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BelferSvK, 19/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BelferSvK

    BelferSvK User

    Ahojte mám taký problém z poklesom fps na klientovy pc zostava 16gb ram 1tb SSD NVIDIA rtx 2060 6gb 6jadrovy procesor msi ( neviem názov) príklad hra beží maximálne na 61fps čož vždy keď sa prihlásim mám no casom keď hrám začnú fps klesať až na nejakých 20fps ( pomôže len relog) pri súbojoch z veľa hráčmi taktiež pokles fps neviem prečo keďže hry ako sú nazovy hry zmazany 5 /1 ktoré sú náročnejšie mi idú na 90-120 fps a pri tomto má takýto problém a neviem ako to opraviť alebo či to má viac ľudí ďakuje za odpoveď
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/1/21
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BelferSvK - do buducna sa vyvaruj nazvom inych hier na fore. Zial ked je vacsi pocet hracov na mape(+ rozne akcie), tak po case sa zvysi mem. a FPS klesa. Je dobre redukovat niektore graficke prvky ako napriklad pozadie, effekty, stihacky, atd... O to mensia zataz to bude. Uz sa to tu na fore viac krat riesilo, ze nestaci mat len vykonny stroj, ale musis mat aj dobry net a teda trasovanie. Pokial mas aj stroj aj net vyborny, ale trasovanie je na nic, tak potom je to horsie a mas aj lagy.
    Pripadne dalsie otazky smeruj do diskusie na to vytvorenej: Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

    Duplicita,LOCK!
     
    †Rikardos† tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.