Pomoc novým/starým hráčom-Najrýchlejší návod k dobrému starter účtu.

Diskuze na fóru 'Nováčci' zahájená uživatelem 555stein, 1/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 555stein

    555stein User

    Zdravím čitatelov fóra.
    Napadlo mi spravit návod pre úplnych začiatočníkov ale aj pre hráčov ktorí stagnujú s pár flaxami. Jedná sa o najrýchlejšiu cestu k prometheus laserom,základnej výbave a podobne.

    Kedže aktuálne je DarkOrbit ako hra nehratelná pre kohokolvek nového,chcem Vám ukázat možnost o ktorej nie každý vie. Nieje finančne náročná,nenarveš do hry miliardu a za kratku dobu "odbehneš" velký kus cesty.

    Zaregistruješ si nový účet na servery na ktorom chceš ty hrat.
    Spravíš tutorial,medzi levelom 6-7 myslím pri preskočení bránou na teba vybehne ponuka kde si za pár korún mozes zakupit double booster na odmeny z úloh.
    Následne vydražíš Goliatha Veterana,v sekcíi obchodu na hlavnej stránke si zakúpiš modul ktorý ti prida BS. Odporúčam za U čo si dostal kúpit booster expov.
    Následne spravíš misie za ktoré su milíony expov /jedná sa o mordony,kristalony,sibelony atd/

    Vsetky misie robiš za účelom sa dostat čo najrýchlejšie k levelu 17 a tým pádom na BL-mapy.
    Na týchto mapách vieš vykonat misie za ktoré su prometheus lasery. Miesto jedného dostaneš 2 /celkovo 20/
    Daju sa tieto misie vykonat aj ked ich robíš sám,trvá to dlho,ale da sa to. /ak ti niekto pomoze,len vyhoda/

    Po obdrzaní všetkych 20 laserov by si sa mal zamerat na co najrychlejsie sa dostat do levelu 22,treba mysliet na to ze ten booster double odmien je casovo obmedzeny a uz si ho nebudes moct obnovit. Do levelu 22 sa vies po par hodinach hrania bez problemov dostat,najvacsi problem je medzi levelom 21 az 22.

    Po dosiahnutia levelu 22 prijmi misiu s uber protegitmi na mape ???.
    Ano,tato stupidna misia stale existuje,na mapu sa dostat je cista bolest,ale v priebehu poslednych 3 dni sa mi to podarilo niekolko krat.
    Na tejto mape po splneny misie obdrzis az 20.000 extra energii do bran,700k ucb+150k rsb.

    A toto je najlepši,najrychlejši a najlacnejší sposob ako sa legalne dostat k relativne dobremu uctu do 24-48hodin.

    Celý moj sposob sa da este vylepsit tym ze by si to robil v sobotu,kde si zakupis booster k 50% k expom a tym padom by si mal levely ovela rychlejšie. V nedelu by si spravil Zety,mal by si havocy,kluce k par prometheusom a spokojne by si sa vydal na vlastnu cestu DarkOrbitom.


    Bol by som rad keby sa ostatní hrači čo s tým majú skusenost vyjadria,snád moj navod niekomu kto stagnuje pomože.

    Všetko som si to overil na vlastných účtoch niekolko x. Všetko funguje ako má.

    Módov poprosím aby tento návod pre nováčikov aspon chvílu nezmazali:)
     
    Duda147 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. DONO

    DONO User

    Steine, moc hezky napsaný, ale nespletl ses s těmi prometheuskama? Ukoly jsou jen na 10. Teda aspoň u mě to tak je i když mám na několik měsíců zdvojnásobovač, premko i slevu..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. 555stein

    555stein User

    Ahoj DONO,nesplietol som sa,mýliš si boostre,ten čo spomínaš je zdvojnasobovač boxov.
    Booster ktorý mam ja na mysli sa ponúka iba na novom účte medzi levelom 6-8. Jedná sa o booster za myslím 2€ ktorý ti zdvojnasobi odmenu z misie,čiže ak je misia na 10 prometheusiek,realne ich obdrziš až 20.
    V podstate akakolvek odmena z akejkolvek misie je zdvojnasobena,či denna alebo ina.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. DONO

    DONO User

    Aha, tak o tom jsem teda neslyšel. Tak tohle jsem měl vět před 400hodina.:).mam 13 prometheusek a dost těžko získávám další
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. 555stein

    555stein User

    Práve k tomuto sa snažím naviest hráčov,aby zvážili možnost či má vlastne zmysel pokračovat v účte v ktorom stagnujú a nechcú si v podstate za den spravit ovela lepší účet ako majú.
    Chápem že po investovanych peniazoch a hlavne čase sa od účtu tažko odtrha,ale myslím si že tie 2eura za to stoja.

    Sám vieš kolko dá práce spravit prometheusku,tu by si ich mal minimalne 20 z misii,dalšie sa daju velmi lahko po dokočení Zety dorobit.
    Minimalne to je na zvaženie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. DONO

    DONO User

    Po dokončení zety? Jak souvisí Zeta a Prometheuska? Rinusky potřebuješ a ty ze zety nepadají
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. 555stein

    555stein User

    DONO ono vo všeobecnosti najvačší problem práve pri stavaní prometheus laserov sú klúče koristi,ktorých je treba 75.
    V nedelu ich máš zo Zety 50,to je najrýchlejšia cesta k nim,jasné potrebuješ aj rinusk,ten sa da pomerne lahko nafarmit,záleži od servera. Niekde musíš pracne strielat tých malých rýchlých potvoriakov,inde stačí pár x vystrelit do invoka.
    Ono ten rinusk vážne problém nie je v porovnaní s klúčami,ktoré keby kupuješ za účko,by si sa proste nedoplatil a nedostrielal :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. vilo68

    vilo68 User

    chcel by som vediet ako si sa dostal na tu mapu mne sa to za dlhe roky nepodarilo ani raz
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. DONO

    DONO User

    Steine, Já právě klíče neřešim, ty jdou samo..spíš ten Rinusk.:) Je to jak píšeš, buď farmit malý, nebo invoky..pak věčná brana. No škoda že jsem nevěděl o boosteru na zdvojnásobení odměn misí.
     
    -baghira2- a 555stein tohle ocenili.
  10. 555stein

    555stein User

    @vilo68 na tu mapu sa da dostat jednoduchym sposobom ale trva to,je to o štastí. Kúpiš si skokové cpu a proste lietaš od základne k x-2,preskočíš naspat a takto dokolečka. Z troch účtov sa mi tam podarilo skočit. Na jednom to trvalo cca 180x,na dalšiom okolo 400 a na poslednom vyše 1170x. Je to o nahode,pevnej voli a chuti sa nechat uplne psychicky zruinovat touto hrou :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    555stein, Tak to jsem asi '''šťastný'' člověk, když mi to trvalo skočit na tu mapu ??? asi jen 4 roky a více než 25.000 skoků a to mám další účty, které po přijetí toho úkolu tam jaksi nemůžou skočit a to tomu běžně dávám minimálně 20 skoků denně již několik let.
    Díky za návod.:)
     
  12. 555stein

    555stein User

    Zohan tak to si vazne vynimocny,niekolko x sa mi to podarilo aj do 50 skokov,si si isty ze robis vsetko spravne? :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Hodí to na tu mapu i bez úkolu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Navod je fajn, ale skakat s boostermi na ??? mapu ? Neni to skoda ? Tie boostery by sa dali vyuzit urcite lepsie.
    Co ak ti skakanie bude trvat 5-10k skokov, ako pise Zohan.
    Ano hodi.
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    555stein, Bohužel nejsem admin, tak jsem si to musel protrpět až do splnění posledního úkolu ve hře.
    Nebo jak jsi to myslel? On je nějaký jiný způsob, jak se dá použít cpu skoku a při jeho chybě tě to přenese na mapu ??? (pohřebiště cubiconů).
     
  16. Jako když nejsem admin, tak musím skákat bambilionkrát, ale když admin budu, skočím a jsem tam? Nebo na co reaguješ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. 555stein

    555stein User

    Ahojte chalani,ospravedlnujem sa za odmlku,venoval som sa žene :D ale spat k teme.

    DELTA- ano,na mapu ??? sa dostanes aj bez ukolu,uloha nema vplyv na skok na mapu.

    FROG!- to je na dlhsiu debatu,ono v podstate ak dosiahnes level 22,ten booster ti je k nicomu,lebo vyssi level aj tak nedosiahnes a misie ktore by si splnil za tak kratku dobu aj tak nemas,za mna je najlepsie sa po dosiahnuti toho levelu na booster vykaslat a snazit sa dostat na ??? kvoli energiam. Co sa tyka skokov netrvalo mi to nikdy dlhsia ako 1200x cca...viem je to o stasti,ale zo skusenosti sa to da stihnut.

    ZOHAN-na mapu ??? vedu konkretne 3 cesty, spamovanie cpu, presun neviditelnym portalom cez mapu 4-5 alebo ze ta admin na tu mapu presunie /neviem ci sa to este aktualne robi ale kedysi to bolo mozne/

    Punisher- Admin kedysi mal moznost hracov na mapu ??? presunut,neviem ako je tomu dnes,ale kedysi to bol "bezny chleba"
    Inak offtopic,punisher ty uz si tu velmi dlho :D pamatam si ta este ked som bol mlady chalan.

    Tymto navodom som v podstate chcel len rozsirit obzory o tom ake su moznosti v hre.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    555stein - admin moze pripisat na ucet aj miliardu uridia, ale mat moznost nieco spravit a mat aj opravnenie to spravit su dve rozdielne veci ;) Navyse je zaznam o kazdom pocine na ucte hraca, cize keby len tak niekoho hodil na tu mapu bez opravnenia, tak by mal problem.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  20. 555stein

    555stein User

    V tomto smere tomu rozumiem,pocul som ze sa to aktualne uz nerobi,ono je aj pravda to ze v tejto dobe vidiet nejaku Admin lodku je velmi ojedinely jav,kedysi tomu tak nebolo.

    Anyway,keby mal ktokolvek akukolvek otazku smerovanu na moj navod,staci sa spytat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).