Pomoc pri výbere

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †°ºHead**Hunterº°†, 4/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    chcem sa opýtať čo sa mi oplatí viac. Kúpiť si aegis, alebo si dokúpiť body skúseností , aby som mal lovci odmien 2 na max...
    moja vystroj: goliath, 2 LF4, 25 LF3, 11 naj stitov, 8 iris, 14 bodov vyskumu
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †°ºHead**Hunterº°† - body skusenosti sa kupit nedaju,len body vyskumu pomocou LD :)
    Co sa tyka Aegisky,tak to zalezi od kretidov,ak ich mas dost,pokus sa ju vydrazit a zainvestuj teda do LD,aby si mohol dat lovca odmien na maximum a pri love ti to zdvihne dmg az o 12% co je celkom dost,ak teda castejsie lovis.
     
    †°ºHead**Hunterº°† tohle ocenil(a).
  3. Prepac, zle som sa vtedy vyjadril. Mylsel som body vyskumu a kreditov vela nemam. To je to. A preto ked oboje za urko, co sa i viac oplati?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †°ºHead**Hunterº°† - ak si hrac,co chodi pravidelne lovit a vo velkom,tak istotne LD a ist lovca odmien,pretoze ako som uz pisal,tak lod aegis sa da drazit a niekde to bolo za 5 miliard kreditov,ale niekde aj za 500 mega,co nie je tak vela si myslim.
     
  5. Logan

    Logan User

    Nuz ja by som sa vybral cestou profilu pilota, aegis casom vydrazis
     
  6. martin144

    martin144 User

    no tak aegiskou bys každej den nafarmil dost učka a pak bys sis ty logdisky taky koupil. ovšem jestli umis setrit :D tak setři a je to . já bych šel asi do těch logdisku a nevím zaleží jak se na tvym serveru dobře draží a jak umiš setrit :D
     
  7. idem asi do aegis lebo ja hram na GL1 a tam ide aegis za 6.5 miliardy
    -------------------
    inak dakujem Vam za radu. :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/3/14
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Zeus

    Zeus Guest

    Já osobně bych šel do Aegis,s tou si vyděláš mnohem dříve jak uridium,tak kredity.Je pravda,že se dá dneska již vydražit za kredity,ale pokud na to máš urko,šel bych do lodi a pak teprve SB do profilu pilota.
     
    †°ºHead**Hunterº°† tohle ocenil(a).
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Asi mi neco uniklo. Proc aegiska farmi rychleji nez goli? vzdyt ma mene laserovych slotu a tudiz (pri stejnych ostatnich vecech) by mela mit mensi dmg output a tim take pomalejsi farm na NPC. Jinak nic proti ni - ve skupine a proti hracum je k nezaplaceni, ale za hrace U neni. Opravte me prosim, pac o ni take uvazuji. Dik
     
  11. -xghost-
    Aegis má sice o 5 laserů méně,ale s výbavou a PP,co má autor tématu,to dělá na dmg skoro zanedbatelný rozdíl...
    Se schopnostmi Aegise a případně v kombinaci s diamantem ovšem můžeš střílet (samozřejmě podle druhu npc) prakticky bez toho,aby ses musel na portu nebo někde stranou občas opravovat,čímž ušetříš spoustu času (oproti Golimu)...

    Můj názor - pro dnešní nováčky je asi výhodnější nejdřív Aegis než pořádný PP.Já když začínal,tak nové lodě ještě nebyly,tak jsem nemusel řešit dilema další loď x PP,takže jsem vše investoval do PP ...
     
    †°ºHead**Hunterº°† tohle ocenil(a).
  12. -xghost-

    -xghost- User

    Rozumim. Dik. Asi si ji tedy taky opatrim. Ale nejdriv novy hangar - goliho nechci vyhodit.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. TRIXT

    TRIXT User

    Osobně jsem též pořídil v prvé řadě Aegis. Pomocí Aegis i slabší hráč dokáže likvidovat NPC, na které by si jinak netroufl. Navíc na pirátech je Aegis žádanou lodí ve skupině, takže se mnohem jednodušeji člověk zapojí do skupiny, čímž je schopen zajímavě vydělávat. Navíc má Aegis o něco větší nákladový prostor, takže i to pomůže, neb sběr cargo-boxů z NPC je pro začátečníka velkým zdrojem pro vydělávání kreditů. Osobně se připojím tedy připojuji k názoru, pokud není tvou prioritou lov, pak si kup Aegis.
     
    †°ºHead**Hunterº°† tohle ocenil(a).
  15. Ďakujem za rady. Kúpim si teda Aegis. Vybral som si. ;)
    Tak zatiaľ, čaute.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.