Pomoc začiatočníkovi

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Dathisar, Mar 19, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dathisar

    Dathisar User

    Kupil som novu loď, no neviem ako ju vybaviť, ako z inventára preniest veci (laser...) do nej, aby to bolo vybavené.
     
  2. Punisher

    Punisher User

    Dathisar - informacie ohladne vybavovania lode najdes na tomto linku: Vybavenie lode

    Mas este nejake otazky k teme?
     
    -baghira2- likes this.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dathisar Na hlavnej stránke otvoríš hangár.
    Pod ním si otvoríš loď ktorú vlastníš, tým že ju aktivuješ.

    Pod ňou nájdeš možnosť spravovať. Kliknutím sa dostaneš dovnútra hangáru vlastnej lode.
    Ak si už predtým splnil misiu Nová smernica, mal by si mať hore vpravo v záhlaví prvé LF3 a LF2.
    Preťahuješ si ich odtiaľ s pomocou PC myše, tým že naklikneš držíš a ťaháš do slotov určených pre lasery.
    - Ak už si tam a v danom okienku, pustíš nakliknuté ľavé alebo pravé tlačidlo myši. Tak jednoduchý postup.

    Podobným spôsobom si pretiahneš všetkú svoju výbavu a postupne do svojej, vlastnej lode.
    Generátory pohonu a štítov do slotov len pre generátory.

    Ak už využívaš aj aukciu na vydraženie raketometu a jednotlivých CPU doplnkov za kredity;
    tak aj tie si pretiahneš do lode, tým istým spôsobom. CPU auto-opravy, opravovací robot 4,
    rozšírenie nákladného priestoru, CPU slotu 4 a CPU pokročilého skoku 1; sú proste základ.

    Osobne za veľmi dôležité, považujem tiež CPU raketometu a CPU samo-odpaľovanie rakiet arol-X.
    Bez toho sa voči npc (votrelcom) a nepriateľským hráčom druhých firiem, len tak ľahko neubrániš.

    P.S.: Táto hra je na veľmi dlhé lakte a chce to dlhú dobu hrania; za predpokladu, že Ťa to bude baviť.
    Do 6 mesiacov aktívneho hrania, by si už mal mať, aspoň základnú výbavu. Ak by si niečo potreboval,
    všetko potrebné nájdeš tu: popisy-glosar-herni-bible a herni-bible-a-z-abecedni-rejstrik
     
    Last edited: Mar 19, 2018
    PaRazZziTeK likes this.
  4. Hlavně nezapomínej že u té lodě musíš vybavit obě konfigurace.. Doporučuji ti to např. udělat takto:
    Takové jednoduché rozdělení pro začátek.
    Hlavně nezapomínej stavět v GG Zety Zety Zety :D a klikej si GG na převarple lodi co ma malo HP. A zetu si udělaš o výkendu kdy dostaneš 2 X odměnu..
    a prvni formace pro flaxače doporučuji Diamant.
    CFG 1:
    - Bude těžká
    Bude obsahovat v lodi samé generátory štítu + lasery a extra, v letounech budeš mít třeba 5 laseru a zbytek štíty.

    CGF 2:
    - Bude rychlá
    Bude obsahovat full pohony v lodi + lasery a extra. do letounů si dáš nějaké štíty a par laseru.
     
    -baghira2- likes this.
  5. Arya

    Arya User

    Autor se neozval, zřejmě již ví vše, co potřeboval. Dotaz zodpovězen, téma tedy zamykám.
     
    -baghira2- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.