Podpora Pomoc - zostal som visieť na porte

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .A..R..E..S., 5/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prajem príjemný večer.
    Po preskoku z mapy 4-5 na 3-5 som zostal na porte 3-5 zaseknutý. Nedá sa mi normálne odhlásiť. Prosím o pomoc a znovuobnovenie funkčnosti môjho plavidla. Ďakujem.
    GE2
     
  2. Borat

    Borat User

    Občas sa to aj mne stane, ale vypnem a zapnem hru a ide to normálne, ale skús použiť CCleaner a keď nepomôže požiadaj enemaka aby ťa prišiel odstreliť.
     
  3. Altlantis

    Altlantis User

    Borat Pokud se hráč na tom portě zasekl a je VRU, tak nejspíš ani nebude moci střílet. Tím pádem je v zoně a nesejme ho nikdo
     
  4. Borat

    Borat User

    Tak ťa kus vyvediem z omylu. Pokiaľ mu tam príde iná firma a on vystrelí prvý v pohode ho zničí ten enemak keďže vystrelom končí ochrana na porte.

    Ide o to, že nemôže sa pohnúť ale strieľať môže. Je to taká hnusna chyba a najmä keď sa stane pri úteku.
     
  5. Altlantis

    Altlantis User

    Jelikož hráč nenapsal zda může či nemůže střílet,reagoval jsem na 2 scénář, kdy je seknutý a neudělá vůbec nic.Takže ani nevystřelí aby si zrušil zonu neútočení
     
  6. Korben

    Korben User

    Skôr by sa mal k tomu vyjadriť aj hráč, no v prvom rade by mal skúsiť prečistiť cache prehliadača.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hrac sa uz viac nevyjadril, tak to povazujem za vyriesene. Treba hlavne pouzivat Cleaner a mazat pravidelne cache.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.