Poplatky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dragon4, 23/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dragon4

    Dragon4 User

    Nevíte nekdo kolik je poplatek u paysafe nebo u internetoveho bankovnictví ??

    Děkuji
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Dragon4

    Dragon4 User

    No když třeba si chci koupit premiový balíček za 470 na 6 měsícu tak kolik by mě to stálo ??
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dragon4 - tak zaplatis len danu ciastku.U nas stoji na pol roka 30€,tak platim cez PSC ci prevodom len 30€.Ak si kupis uridium cez PSC,tak obdrzis naviac 5%.Neviem ake navyse poplatky chces platit este.
     
  5. CrazyLove

    CrazyLove User

    Punisher, on myslí asi poplatok banky pri prevode z jeho účtu na účet BP pri platení.

    Dragon4, to si musíš pozrieť priamo na stránke Tvojej banky. U PSC však poplatok nie je, platíš len to čo Ti v hre ukazuje.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak ja osobne som sa s nejakym poplatkom nestretol,ked som si kupil uridium cez bankovy ucet.
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Poplatek u PSC je až v případě, že ji nevyčerpáš do jednoho roku.

    Pokud chceš vědět přesnou sumu kterou přes PSC budeš platit, zkus si platbu na nečisto. Dokonce tam najdeš i převodník měny.
     
  8. Punisher 5% při platbě psc už není -_-
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα ale je ;) To, že nemáš 5% ty neznamená, že iný payment tiež nie, ide totižto o krajinu. Čo si spomínam CZ malo bonus na bankový prevod, SK majú PSC a bitcoin momentálne.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Zafod

    Zafod User

    Kuino on bonus 5% býval i v cz paymentu. Byl ovšem zrušen, teď je také jako u vás při použití Bitcoin :).
     
  12. autor návrhu myslel poplatek při použití PSC - Manipulační poplatek , ale pokud se nepletu , tak tento poplatek vzniká až při placení z jedné měny do jiné měny , jako třeba pokud má PSC v korunách a placení je v eurech - tím pádem zde , pokud chce platit například balíček , tak manipulační poplatek není , bude platit danou cenu.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Zafod ja viem že býval, ale riešil som súčasný stav pretože hráč divil čo to kolega píše, pritom on má SK payment.


    •»Śøŋºº«• toto nie je návrh, toto je obyčajná otázka.
     
  14. Omlouvám se kubino že jsem se překlepl , přeci jen jsem člověk , samozřejmě jsem měl na mysli autor tohoto vlákna , pro tvůj klid , autor otázky.
     
  15. Dragon4

    Dragon4 User

    děkuji,mužeš uzavřít :)
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.