POŘADÍ KLANŮ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *TARINA*, 21/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *TARINA*

    *TARINA* User

    Ahoj, jsem tu nová a marně hledám pořadí klanů podle jednotlivých firem. Nějaký žebříček. Chci si vybrat klan,který je aktivní. Podle toho co se nabízí v sekci KLAN se to nedá jen tak vyčíst. Ani počet hráčů, hodnost klanu či datum založení neukazuje na aktivitu. A rozklikávat každý klan je značně pracné.
    Možná, že se to dá někde vyčíst, nějaké TOP klanů,ale nevím kde. Prosím, poraďte. Díky.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    V hre ti ukazuje rebricek vsetkych klanov vsetkych firiem,neni moznost zobrazenia len z jednej firmy.
     
  3. Logan

    Logan User

  4. *TARINA*

    *TARINA* User

    Citacia zmazana

    Chci si sama vybrat klan a to podle aktivity a dalších kritérií. Bohužel neexistuje zde možnost seznamu žádných TOP klanů. V každé hře je žebříček o nejlepšího hráče, cechu, klanu, týmu, družstva atd. Tady to zřejmě tak není. Jak jsem už psala, počet hráčů, hodnost klanu, či jeho založení mi nedává možnost si zhodnotit klan. Chybí tady třídění podle pořadí klanů. Ale díky za odpovědi.;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/4/14
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *TARINA* - predchadzajuci prispevok sa necituje.
    Citacia zmazana.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum

    Aj v hre mas rebricek (TOP) klanov,akurat to nemas rozdelene podla firiem,ale v jednom.

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.