poradi někdo?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem alsaher, 7/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alsaher

    alsaher User

    prosím vás potřeboval bych poradit nedávno jsem dostal ban za hru kvůli tomu co jsem napsal do chatu jednomu moderatorov
    dá se nějak zjistit o jaký typ banu se jedna případně na jak dlouho je ?
    jeden moderátor chatu mi poradil podporu že mi k tomu dají potřebné informace už 4 dny čekám na odpověď a pořád nic druhý mod mi napsal že to semnou podpora vůbec nebude řešit tak nevím co a jak
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

  3. alsaher

    alsaher User

    prosim tě mě se nejedna o ban na chat ale o ban na hru kvuli chatu jsem dostal ban na hru da se to vyřešit stejně ?
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    alsaher pokud můžeš psát na fórum, tak ano. Sekce Chat je na to, ta správna.
    Pokud chceš tam odpovídat při zakladaní vlákna v té sekci, vyber zpětnou vazbu.

    Jestli znáš moderátora který Ti ten ban udělil, můžeš se ho zeptat zde: Kdo je kdo - tým
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2-, ?? Povinné čtení :
    Pokud chcete přispívat k tématu, dodržujte jistá pravidla:

    Nevykolejujte vlak z kolejí. Odpovídejte pouze na položený dotaz. Pokud si nejste jistí svoji odpovědí, tak neodpovídejte. Můžete tak zbytečně zmást uživatele, který se v tématu táže.

    alsaher, ?, V prvním příspěvku jsi napsal, že máš ban za hru.

    -baghira2-, ? Od kdy pracovníci z podpory navštěvují sekci chat na foru hry a řeší tam bany na účet?
    Pochybuji, že autor tématu ''zná'' moderátora, který ten ban udělil a pochybuji, že moderátor udělil ban na účet.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    A ptát se v sekci adminů na ban už asi vůbec ne.
    bany na účet se na foru neřeší.
    Kdy už to konečně pochopíš?
     
    císař2004přichází tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.