porucha

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Berci, 24/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Berci

    Berci User

    ahojte mám problém s hrou nejde mi sa dostať do hry a nechce mi ani načítať vybavenie čo mám robiť?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Přečti si Co dělat když mi nejde hra? a taky oficiální oznámení:
    Jackpot Aréna/ Problémy s prihlásením. Zkus udělat údržbu PC, promaž cache a cookies, zkontroluj si zda máš aktuální verze Javy a Flashplayeru, případně můžeš zkusit i jiný prohlížeč. Uvidíš či to pomůže, ale zaručit to nelze. Udělej i testy přípojení a ty sem vlož.
     
  3. Berci

    Berci User

    net mi ide 4Mbps za sekundu
     
  4. Gelda

    Gelda User

    :D Tak si znovu přečti co ti laskavě poradil Marvin a zkus to znova... :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Berci 4 Mbps znamená ve skutečnosti rychlost stahování něco kolem 512 Kilobajtů za vteřinu, ale to je jedno.. Přečti si prosím znova linky na které jsem ti dal v mém postu výše odkazy, je tam popsáno co dělat v případě problémů. Zkus udělat ty testy připojení pomocí tohoto návodu: Jak si ověřit kvalitu připojení. Důležité jsou oba testy. Jak smažeš cache a cookies se zase dozvíš v tomto návodu:
    CCleaner - jednoduché vymazání cache Flashplayeru a prohlížeče a Jak vymazat cache a cookies (IE,FF,OP,GC). Jejich smazání ti může pomoci.
    V jiném případě pak budeš muset eventuelně počkat na opravu.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.