Poškození letounu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kokoner, 17/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kokoner

    Kokoner User

    Ahoj, protože jsem nikde nenašel odpověď, chtěl bych se zeptat. 1.Proč se mi potom, co jsem sestřelen, nepoškozují letouny? Pořád jsou na 0%.
    2. Chápu správně, že pokud se mi tedy nepoškozují letouny, je vyloučené, že i po 500 sestřelení mojí lodě budou zničeny/bouchnou?
    Prosím o odpověď na obě otázky, nikde jsem to nenašel vysvětlené.
    Díky
    Kokon
     
  2. Kokoner chápeš správně,letouny už se nějaký ten pátek nepoškozují a tudíž ti ani po 1000 sestřelení nebouchnou
     
  3. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Takže byla nějaká úprava? Už je k ničemu cpu opravy letounů? Dřív se mi zničilo 6 irisek. Takže teď už to nemusím sledovat?
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Kokoner zmenou upgrade systému cez montáž sa zamedzilo poškodzovaniu stíhačiek.

    To, že letouny se nepoškozují je spojeno s montáží a updatem.
    Je to jakési řešení. Montáž funguje, když se upgradované letouny nepoškozují.

    Tento stav pretrváva od 2/11/19. Keď túto zmenu upgrade systému zaviedli do hry.
    poškození letounů post: #2
     
  5. Kokoner

    Kokoner User

    Díky za fajn odpověďi. Jenom je trošku mimo, že BP nechává u letounu kolonku poškození, když je to k ničemu. To je tak složité odstranit slovo poškození? Zbytečně tím matou lidi a to nemluvím o tom, že v aukci je cpu na opravu letounů. Odstranit to si myslím není pro ně nic težkého. Doufám, že nás alespoň informujou, kdy spustí poškozování letounů, jinak všem bouchnou :).
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kokoner - ta kolonka poskodenia pri stihackach tam moze byt aj z toho dovodu, ze to mozno jedneho dna opat vratia spat ako to bolo kedysi a budu sa stihacky poskodzovat, ale dovtedy plati, ze stihacky sa neposkodzuju.

    Zodpovedane, LOCK!
     
    -baghira2- a latanum tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.