poslední dobou časté pády hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sume.c, 7/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zafod

    Zafod User

    Já tedy nevím, nejsem žádný ajaťák. Ale mohu říci jedno, pokud není žádná akce, hra jde většinou dost dobře. Sem tam relog okna, ale jinak opravdu žádné problémy nepozoruji.
     
  2. skus este pozriet ci sa pc neprehriava popripadne ho rozober alebo daj dakomu kdo to vie :D a vicisti od prachu vacinou to pomaha kamarat tatkto spravil a pc sa mu az tak neprehrieva a nelaguje mu to

    BTW:nenapisal si aky mas konfiguraciu PC moze to byt aj tym
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Zafe na to aby ti išla hra nemusíš byť žiadny IT-čkár, stačí len počúvať týchto ľudí a nastaviť si podľa toho PC, starať sa oň, nezaťažovať pripojenie a podobne :) Mne tiež hra ide v poriadku okrem crazy cubov, kedy som zaznamenal lagy vždy v momente príletu do tej skrumáže NPC a hráčov, samozrejme to bolo len návalom dát, potom som medzi nimi lietal už v klude. Hráč, čo má neustále lagy a problémy nemá očividne niečo v poriadku lebo nemám nijak extra pripojenie a ani PC, čo si pamätám tak ani ty. I keď, stále v dobrej kondícii ako ty :D

    Spect®e☺(SVK) v úvode písal, že ide o horní PC tam problém s nedostatkom RAM asi nebude, teda ak to neni herný PC z roku 2004 :D
     
  4. Ahojte mám problém
    nejde mi vlozit dany predmet(rozširovač slotov) medzi doplnky.
    A preto sa chcem opytat ci je vina v DO alebo vo mne
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dadadadinka15 - tu sa riesi nieco ine a pochybujem,ze vdaka tomu problemu ti padne hra :) .Ak ti nejde vlozit extra,tak musis zmazat obe konfiguracie na vsetkych lodiach,co vlastnis.
    [​IMG]
     
  6. nechcem vyzerat ako neskuseny ale co to spravy?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dadadadinka15 - ta funkcia ti presunie celu vybavu na danej konfiguracii do inventara.Musis zmazat obe konfi na vsetkych lodiach co vlastnis a uz by ti malo ist vybavit lod danym extra.
     
  8. OK dakujem velmi pekne :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    sume.c - skusil si teda tu operu?Pripadne mas este problemy s padom hry,ci uz nie? Ja osobne pouzivam google chrome,ale nestazujem si,pretoze mi to ide dobre,ale predtym som pouzival tiez operu a dalo sa.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

  11. sume.c

    sume.c User

    Zdravím vás, vidím, že rad je více. Abych to upřesnil, ikdyž jsem to již psal, ano operu jsem zkusil a výsledek je stejný. PC mám připojen po kabelu a to jsem dříve hrál přes wifi kterou již teď zkouším nepoužívat a nikdy jsem podobný problém neměl. Pády hry jsou častější a tak mé hraní už je velmi výjmečné protože to opravdu nejde. Co se týče daných rad, ano všechno to jsem již zkusil. Pc mám vyčištěné jak od prachu tak od všech programů, nepřehřívá se a ani nějak jinak nepřetěžuje. Prostě nevím kde je problém, dříve všechno šlo nyní to je hrůza.
    Po týdnu jsem se v sobotu nalogoval a padalo to cca 1-2 za hodinu. viz dříve popsané, střílím se nebo jen letím a najednou vidím že sice ovládám loď, ale nic se nemění. Po chvilce mě to nabýdne obnovu spojení. Rád bych věděl kde je problém a jak jsem již také psal, věřím, že je to v mém PC, ale opravdu nevím kde. Nyní jsem si nainstaloval zase pokrstars a tem prostě za 6 hodin hraní nespadne. Rád bych to odstranil, protože takle se opravdu hrát nedá.
     
  12. Korben

    Korben User

    sume.c Pokrstars, nemôžeš porovnávať s DO. Pre DO je potrebných omnoho viac dát.
    Bolo by dobré ak by si v okamžiku pádu hry, skontroloval pripojenie. Ďalej je potrebné odsledovať, či sa ti v čase pádu hry, nespustí nejaký program. Ako tu bol už spomenutý antivírus. Či sa nespúšťa aktualizácia alebo kontrola. Najprv treba sledovať správanie PC.
     
  13. *SATKO*

    *SATKO* User

    Prepáčte že vpadnem do diskusie.Trošku hlbšie som išiel za problémom pripojenia netu.Poskytovaťelov pripojenia na trhu je pomerne dostatok.Oslovil som toho svojho z dôvodu horšej hratelnosti DO hlavne výkendy.Výsledok zistenia je jeho slabá agregácia.To je počet pripojení v danú chvílu na smer Frankfurt.Prierez linky +straty na trase.Jednoducho sa to preťaží.BP za to nemôže a potrebná údržba pc to tiež nevyrieši.Poradím Vám všetkým,oslovte svojho poskytovateľa netu,akú má agregáciu,ale nie len maximálnu možnú ale pri špicke t.j. výkendy atd. Doporučujem prečítať stánku na nete :
    Agregácia a jej vplyv na rýchlosť pripojenia
     
    Naposledy upraveno: 24/3/14
  14. sume.c

    sume.c User

    zdravím, koupil jsem si nový pc trošku lepší a trošku teď vyvrátím poslední dva vaše příspěvky. 1) v tomto novém pc mám nainstalované všechno krom antiviru, tudíš ten to nedělá a na TS atd nejsem. Ještě upřesním že wifi i kabel jsou zhruba stejné pády. Dřív jsem bez problému hrával přes wifinu a zároveň měl půštěné písníčky přes youtube a pád žádný. 2)poskytovatelem to taky nebude protože hraje ze stejného připojení ještě syn (samozřejmě stejnou dobu jako já) a mu to nepadá vůbec. Oba jsme připojení na stejný výstup routru a už jsem je i prohodil. Takže ani PC ani internetem to nebude. Nepředpokládám, že to šlo normálně a najednou dva PC a to nemluvím otom že tento nový je úplně o něčem jiným výkonem atd. Třeba teď jsem skočil do bety dělal jsem kristaliny pohoda a sibelony mi to zmrzlo hned zezačátku, prostě napsalo obnovuji spojení. Ještě podotknu že syn hraje na druhém PC a nic podobného mu to nedělá že by mu to spadlo, on prostě hraje DO dále. Nechápu co se změnilo nikdy nic podobného se nestávalo. Ale takle opravdu hrát nejde, jinak je jedno zda mám sám zaplý pc a ten druhý je vyplý a tak stejně zda je to o víkendu nebo třeba v týdnu dopoledne . pády cca stejné.
     
  15. Zafod

    Zafod User

    Stále hraješ na FF? Vyzkoušej chrome, mě se na něm hraje opravdu nejlépe.

    Nicméně tohle je záhada, pokud to spadne na stejném připojení tobě a synovi ne, u BP problém nebude.
    Nemůžeš mít připojení nějak omezené, starší a špatně funkční router, starý přelámaný kabel či špatnou koncovku (ta umí hodně, to vím ze své zkušenosti :D) - to jsou věci které mě napadají
     
  16. sume.c

    sume.c User

    zkoušel jsem hrát na mozile, opeře, gogl crom, maxthrom. vše stejný výsledek. padá to i na wifi které to šlo normálně - ta by řešila třeba i vadný kabel. router mám cca 1/2 roku starý a dělá to asi nevím 2 měsíce ? přesně neřeknu. ale třeba přes vánoce jsem běžně hrávál přes betonovou zeď na wifi která měla polovičční signál a za 3 hodiny hraní to nespadlo. router samozřejmě občas vypnu.Upřímě už mě to štve a nebaví, když připočtu večné urážky na chetu a ty hloupé řeči, spíš to přestanu hrát. už nyní to hraji tak 10 času týdně co dřív. Navíc jsem vyzkoušel už úplně všechno a v pc se trošku taky vyznám, tak myslím, že podobné věci jako router občas restartovat a vyčistit pc, ikdyž tohle je uplně nové tak zvládnu. Ještě bych asi dodal, poskytovatel internetu je netbox, všechny lidi co znám že ho mají, tvrdi velmi stabilní připojení. Výpadky byly tak někdy v začátcích. nemám problém stahovat. dám jen malý příklad o vánocích jsem hrál a dal stahovat 5 filmů za ráz z ulož to. celkem mě překvapila rychlost stažení a na rychlost hry sem nic nepoznal. :-(
     
    Naposledy upraveno: 29/3/14
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Ja vysvetlím prečo to tebe padne a synovi nie. Práve to, že ste pripojený cez rovnaký prístup je vaša "sieť" preťažená, dáta uprednostnia jeden PC a k druhému idú dáta oneskorene, pri dlhej odozve to jednoducho spadne.

    To ako keby na 1 kohútik napojíš 2 hadice a chceš, aby si mal v oboch taký tlak, ako keby tam bola hadica len jedna, pri rovnakom pustení kohútiku - nereálne :)

    Kedže tu nevidím výsledky testov pripojenia nemáme o čom ďalej diskutovať.
     
    sume.c tohle ocenil(a).
  18. sume.c

    sume.c User

    hrozně se mi líbí, jak to máte hned všechno hotové. Dal jsem do hry dost peňěz abyjste takto jednoduše vše vyhodili. Společně hrajeme cca 2 roky a nikdy problém nebyl až asi poslední 2 měsice !!!A to jsme hráli i ve 3 protože mám ještě mladšího syna, ale toho to už nebaví.
    Dneska jsem byl sám doma (10:30-13:00 ) a zapl jsem si pouze svůj počítač. Začal jsem hrát v google chrom a na mozile si pustil z youtube písničky, abych viděl i případný pád internetu. cca za hodinu v bráně gama při kristalonech mě to spadlo když jich už bylo jen 5, přitom youtub se ani nesekl i prohlížeč normálně fungoval a ostatní stránky šly, poze to opět stratilo spojení. Po znovunavázání jsem byl samozřejmě ko. tak jsem vypl celý prohlížeč vymazal pamět atd a po zapnutí při prvním kristalonu co jsem sestřelil to udělalo hnedka znovu. Tak prosím ty řeči o rychlosti připojení si nechte pro někoho jiného. 2 Roky normálně hrajeme a já bez problému přes wifi a při hře si stahuji filmy a poslouchám písničky a najednou to nejde a je to můj problém???? Jinak znáte fizyku ? ta jasně říká že pokud připojíte 5 hadic ve všech bude naprosto stejný tlak a ne v jedné větší a druhé menší.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/14
  19. Zafod

    Zafod User

    sume.c chceš nám tady tedy tvrdit že problém je u BP. Vysvětli mi prosím proč v tom případě ten problém nemají i další uživatelé? Že by to dělal BP jen tobě? Tj. jak pověstné tlačítko lagy...

    Že jsi do toho dal hodně peněz je hezké, co jsi nám tím chtěl vlastně říct? Si jako u BP platíš nějakou IT podporu, nebo něco podobného?

    Zkoušel jsi tedy hrát na synovo PC, ale na svém účtu? Tam to také padá?

    Ty jsi zde psal něco o tom že se nechceš hádat, ale tvé posty rozhodně podrážděně působí. Ty jsi se prostě rozhodl že problém je u BP a jinak tomu nebude, promiň ale tak mi to dle tvého psaní připadne.

    Btw: tlak možná stejný bude, ale průtok rozhodně ne.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/14
  20. Kubino

    Kubino Guest

    sume.c koľko si do hry dal zaujíma tak možno BP, mňa ako moderátora nie, odpoveď si teda nekúpiš a komunikujem s tebou ako s akýmkoľvek iným hráčom :)

    Čo sa týka problému, nedošlo ti, že požiadavky na HW či dáta časom rastú a preto sa mohol prejaviť problém neskôr?

    Taktiež vieš, že youtube prehráva videá pomocou FP a tým ho zbytočne zaťažuješ? Tak už vieš.

    Ja poznám len fyziku a keď sa chceš baviť takto, vzdialenosť od kohútika bude odlišovať tlak v hadiciach, tak prosím neriešme tu fyziku ale bavme sa k veci a predmetne, pretože toto si moc netrafil.

    Btw. diskusia pokračovať nebude dokedy nedodáš čo treba => Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře

    Tvrdíš, ako problém u teba nie je ale keby tomu tak bolo, padalo by to každému druhému, minimálne ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.